DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA

Potápění a šnorchlování

Voda je pro člověka nepostradatelná. Kontakt s vodou probouzí naše smysly a umožňuje nám načerpat novou energii. Navrhujeme proto výrobky z materiálů uzpůsobených vodnímu prostředí a snažíme se tak každému zajistit maximální požitek z vodních sportů.

Věděli jste, že Decathlon vymyslel celoobličejovou masku na šnorchlování?

Jelikož byl produkt uveden na trh v roce 2014, celoobličejová maska Easybreath ​​společnosti Decathlon byla rozsáhle padělána. Je však nemožné zaručit, aby tyto kopie byly bez rizika, nebo abychom věděli, zda splňují normy, které naše masky podstupují v oblasti testování, dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví, kontroly kvality a sledování výroby.

ZDE se můžete dozvědět více o normách a testech, které naše celoobličejové masky Easybreath podstupují.

Potápění a šnorchlování

Potápění a šnorhlování

Milujete vodu a rádi poznáváte nové věci? Objevujte svět pod hladinou! Při šnorchlování nepotřebujete žádné složité a drahé vybavení jako je tomu při potápění. Využijte naší inovaci celoobličejovou masku Easybreath a díky 180° zornému poli budete mít podvodní svět jako na dlani! Při potápění vám také přijdou vhod ploutve na šnorchlování. Pokud si chcete užívat vodních radovánek i během hladnějších období, nezapomeňte také na neopren.