Příslušenství na kolo

Vyberte si z naší velké nabídky příslušenství na kolo. U nás najdete láhve na kolo, tachometry na kolo, pumpičky, světla a mnoho dalších doplňků a příslušenství. Než poprve vyrazíte na kolo, nezapomeňte svojí výbavu doplnit o cyklistickou helmu nebo cyklistickou obuv.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.2/5 podle 71159 Hodnocení z webu a z prodejen

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA KOLO

Aby byly vaše výlety na silničním kole ještě zábavnější a pohodlnější, existuje řada příslušenství pro silniční kola, které přispěje k vašemu potěšení z jízdy. Například cyklopočítač vám poskytne přehled o trase a vaší rychlosti a můžete snadno objevovat nové trasy. Správné osvětlení se postará o bezpečnou jízdu po silnici, zatímco pás na měření tepové frekvence vám umožní efektivně trénovat podle tepové frekvence. Mezi další praktické příslušenství pro silniční kola, které si můžete objednat online, patří brašny pod sedlo, abyste si s sebou na vyjížďku mohli vzít nějaké nářadí, nebo láhev na vodu, která uhasí vaši žízeň. Během jízdy na silničním kole ztrácíte poměrně hodně tekutin. Dodržováním pitného režimu snižujete riziko křečí, protože tuto ztrátu doplňujete. Díky držáku na láhev si láhev můžete snadno vzít s sebou. Ty jsou k dostání v mnoha různých barvách, takže si můžete vybrat takovou, která bude ladit s barvami vašeho kola.
V Decathlonu můžete nakupovat cyklistické doplňky pro každou situaci. Ať už hledáte kvalitní cyklistické brýle, které ochrání vaše oči před sluncem a hmyzem, nebo chytrý cyklistický trenažér, který můžete používat se svou oblíbenou aplikací, v naší rozsáhlé nabídce najdete vše. Se správným cyklistickým příslušenstvím získáte ze svých jízd a tréninků maximum. Vždy je například vhodné pořídit si kompaktní pumpičku na kolo, kterou si můžete snadno vzít s sebou. Vyberte si například pumpu, která používá kartuše CO₂, nebo minipumpu a nezapomeňte si s sebou na vyjížďku vzít novou náhradní duši. Předejdete tak tomu, že nebudete moci pokračovat v jízdě na kole, protože zůstanete stát u silnice s poruchou.

dárkovou kartou