Co je Second life
Second life je projekt, s jehož pomocí se snažíme dělat sport dostupnější, a zároveň dbát na náš dopad na životní prostředí. Pracujeme s produkty, které nesou kosmetické vady, nebo mají pouze poškozené balení, a nemohou už být prodány jako zcela nové. Nevidíme však žádný důvod, proč by nemohly stále sloužit milovníkům sportu.
Náš tým techniků každý produkt Second life zkontroluje a případně servisuje, abychom vám mohli nabídnout plně funkční produkt za sníženou cenu.
provedená naším servisním týmem
Kontrola výrobku
provedená naším servisním týmem
jako u nového produktu
Plná záruční doba
jako u nového produktu
pro členy našeho věrnostního programu
365 dní na vrácení
pro členy našeho věrnostního programu
na všechny produkty
Doprava ZDARMA
na všechny produkty
Společně můžeme recyklovat, opravovat a znovu využít
více produktů a zabránit tak vzniku dalšího odpadu
Naše hodnoty
Jako tým pracující v rámci globální společnosti víme, že Decathlon hraje důležitou roli při inspirování pozitivních změn na celém světě. Projekt Second life stavíme na třech základních hodnotách:
Více opravovat, méně prodávat

Second life produkty podporují náš cíl významně snížit odpad a emise CO2. Díky opravám můžeme znatelně prodloužit jejich životnost. To znamená, že sice prodáme méně nových produktů, ale zredukujeme spotřebu materiálu, a tím snížíme náš dopad na životní prostředí.

Jít kupředu a být inspirací

Jako tým chceme být inovativní a ukazovat, že existuje i jiný, více udržitelný způsob. Přizpůsobujeme obchodní činnost tomu, abychom snižovali dopad na životní prostředí, ale zároveň stále prosperovali. Doufáme, že tímto přístupem inspirujeme k pozitivním změnám celý sportovní svět.

Zpřístupnit sport všem

Věříme, že potěšení a přínosy sportu by měly být dostupné pro každého. Second life umožňuje pořídit si funkční a kvalitní produkty za snížené ceny, které nesou drobné vady na kráse. Jde také o možnost, jak zakoupit sportovní vybavení, které již nebude nadále dostupné v naší nabídce.

Máte další otázky ohledně 2nd life?

Nejčastější dotazy ohledně 2nd life.

Jsou produkty Second life bezpečné?

ANO! Před tím, než jsou produkty zařazeny do prodeje v rámci projektu Second life, projdou pečlivou kontrolou naším servisním týmem. Pokud je to potřeba, postará se rovnou i o opravu, abyste produkt mohli ihned začít využívat. Máme tak jistotu, že produkt je bezpečný a plně funkční.

Za jak dlouho mi produkt doručíte?

Doba doručení produktů Second life je zpravidla 2 - 3 dny (dle možnosti dopravce).

Mohu si produkt nechat doručit na prodejnu?

Bohužel, produkty Second life doručujeme pouze domů. S cenou dopravy si ale starosti nedělejte, na všechny produkty Second life platí doprava ZDARMA.

Jakým způsobem mohu produkt zaplatit?

Produkty Second life lze zaplatit pouze předem online platební kartou. Při objednávce můžete také uplatnit dárkovou kartu či věrnostní šek.

Je možné produkt Second life vrátit?

Možnost vrácení zboží do 365 dní od nákupu platí pro členy věrnostního programu Decathlon i na produkty Second Life. Chceme, abyste měli na vyzkoušení a rozhodnutí, zda vám výrobek vyhovuje, dostatek času. Vrácení provedete přes svůj zákaznický účet a produkt na naše náklady odešlete zpět. Peníze vám budou vráceny na vaši platební kartu do 14 dnů.

Vztahuje se na produkt Second life záruční doba?

Za kvalitou našich produktů si stojíme. Neděláme proto žádný rozdíl mezi nákupem nových produktů, nebo těch Second life. Na veškeré produkty, které u nás zakoupíte, máte plnou záruční dobu (nevztahuje se na defekty, které byly uvedeny při nákupu). Ta činí standardně 2 roky.

Kde najdu fakturu za produkt Second life?

Fakturu vám odesíláme na email. Najdete ji také ve svém zákaznickém účtu Decathlon v sekci Mé nákupy.

Dostanu za nákup produktu Second life body do věrnostního programu?

Ano! Vážíme si toho, že nám pomáháte zamezit plýtvání a tvorbě zbytečného odpadu. Proto vám za nákup produktů Second life připíšeme body na váš zákaznický účet stejně, jako při nákupu nových produktů.