Oblečení na golf

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
media description
JAK SE OBLÉCT NA GOLF Ke golfu neodmyslitelně patří etiketa, jejíž důležitou součástí je právě oblečení. Golfový dress code...
ECODesign
599 Kč -16%
499 Kč
*Od 4. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
ECODesign
399 Kč -37%
249 Kč
*Od 28. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 299 Kč -23%
999 Kč
*Od 28. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 299 Kč -23%
999 Kč
*Od 24. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
ECODesign
949 Kč -21%
749 Kč
*Od 28. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 12546 Hodnocení z webu a z prodejen

Golfové oblečení

Rozmanitost golfového oblečení - Ať už jste amatéři, či profesionální golfisté, je důležité pořídit si kvalitní golfové vybavení včetně pohodlného oblečení, které vás ochrání před větrem a chladem. Kompletní výbava by měla zahrnovat golfovou kšiltovku či kšilt na léto, čepici na zimu, polo, obuv, větrovku a rukavice. Tyto výrobky vám umožní golf hrát za těch nejlepších podmínek. V DECATHLONU si můžete vybrat oblečení odpovídající vašim potřebám i vašemu věku, nabízíme golfové oblečení pro dospělé i pro děti.


Výběr vhodného oblečení - Doporučujeme zvolit pohodlné oblečení, které se příjemně nosí, ale zároveň zůstává stylové. Vyzkoušejte si naše golfové kalhoty, které zaručí, že při hře nebudete pociťovat žádný zdroj nepohodlí. Naše pola tvoří prodyšný materiál, jsou elegantní a nadčasová. Co se volby obuvi týče, DECATHLON vám nabízí poddajné a lehké modely vybavené přilnavou podrážkou. Kšilty a kšiltovky mají za úkol chránit před sluncem, zatímco rukavice ochrání vaše ruce před chladem a zároveň zabrání vyklouzávání hole. Pro snadný přenos vybavení si nezapomeňte pořídit také golfový bag či vozík.


Najděte si své ideální polo - Golfové polo je základní součást vybavení každého golfisty. DECATHLON vám nabízí jednak základní modely vyrobené ze 100% bavlny. Jiná, propracovanější trička tvoří vysoce prodyšný materiál chránící před UV zářením. Jejich antibakteriální ošetření zaručuje dokonalou hygienu za jakékoli situace. Tyto modely vám doporučujeme, zejména pokud se chystáte hrát v létě. Jestliže golf hrajete mimo sezónu, dejte přednost polu s dlouhým rukávem a vhodné větruodolné bundě.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu