Obuv a doplňky na chůzi

Vyberte si ty správné boty na chůzi. Nezapomeňte se také podívat na doplňky na chůzi.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
2 páry nohou v botách
SPORTWALK 500.1 Dámské boty na každodenní nošení i sportovní chůzi. 2 šířky, vybere si každý.
849 Kč -29%
599 Kč
*Od 29. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
1 799 Kč -33%
1 199 Kč
*Od 28. 6. 2023 až do vyčerpání zásob
239 Kč -37%
149 Kč
*Od 28. 6. 2023 až do vyčerpání zásob
74,50 Kč/ks
4.5/5 podle 31349 Hodnocení z webu a z prodejen

Chůze přispívá k vývoji

Díky svižné či sportovní chůzi si děti navyknou na fyzickou aktivitu, která má navíc velmi příznivý vliv na jejich vývoj. Během přesunu děti často střídají běh a chůzi, a je proto velmi důležité, aby nosily dětskou obuv přizpůsobenou jejich dynamickým pohybům. V naší dětské obuvi budou vaši malí uličníci moci utíkat a skotačit, aniž byste se museli bát o jejich zdraví či si dělat starosti o jejich záda a klouby.


Důležitost správné obuvi

Odolná a pohodlná dětská obuv určená na chůzi uleví kloubům dítěte a neomezí jeho růst. V lehké, odolné a poddajné obuvi na sportovní chůzi se s vámi vaše děti budou moci vydat na zábavné rodinné vycházky, ať už po silnicích či cestách. V DECATHLONU nabízíme dětskou obuv, která se při intenzivní sportovní chůzi přizpůsobí přirozenému pohybu chodidla. Naše týmy jsou připravené vám poradit tak, abyste svým ratolestem zaručili maximální pohodlí a ochranu.


Důležitá kritéria

Dětská obuv na sportovní chůzi může mít řadu vlastností a na některé z nich je třeba se zaměřit, aby děti netrpěly a jejich nohy a klouby zůstaly chráněny. Flexní drážky na podrážce umožňují snadno ohýbat chodidlo, a obuv tak přispívá k přirozenému kroku. Obdobně budou vaše rodinné vycházky příjemnější, pokud vyberete dětskou obuv s nízkou hmotností. V DECATHLONU najdete také řadu příslušenství na sportovní chůzi, které dětem tuto aktivitu usnadní. Na nic nečekejte a vyberte si tu pravou dětskou obuv, kterou si vaši malí sportovci zamilují!

dárkovou kartou