Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Aktivní chůze

Máte rádi procházky ve svižném tempu? Díky aktivní chůzi zlepšíte vaší kondici, posílíte imunitu a uvolníte edorfiny. S naší obuví, oblečením a vybavením budete v pohodlí, suchu a ideální teplotě. Přejeme vám perfektní trénink.

Obujte boty a začněte s námi uvolňovat endorfiny

SPORTOVNÍ CHŮZÍ KE ZDRAVÍ

Sportovní chůze se stává stále populárnější a umožňuje spojit fyzickou aktivitu s duševní pohodou. Při pravidelné chůzi mírným tempem, tj. do 6 km/h, se vyhnete nadměrnému zatěžování těla, zároveň spálíte velké množství kalorií, a udržíte si tak ideální váhu. Nošením pohodlné dámské obuvi na sportovní chůzi ochráníte své nohy a klouby, a chůzi se tak budete moci věnovat častěji.


OBUV VHODNÁ NA RŮZNÉ TYPY POVRCHU

V DECATHLONU věnujeme mimořádnou pozornost vašemu pohodlí, a proto jsme při navrhování modelů dámské obuvi na sportovní chůzi vycházeli z tělesné stavby chodkyň. Naše dámská obuv na chůzi má tvarovou paměť, je poddajná a prodyšná, abyste si mohly trénink užít naplno. Většina modelů dámské obuvi na sportovní chůzi, které najdete v našich regálech, je speciálně určená na chůzi po silnicích a cestách, a to za sucha, či deště.


DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

Naše pánská obuv na chůzi má stejně jako dámská obuv všechny klíčové vlastnosti. Umět rozlišit, které vlastnosti odpovídají vašim potřebám, je kvůli pohodlí velmi důležité. U dámské obuvi na sportovní chůzi je důležitým kritériem přítomnost pěnové vložky a také styl chůze, na který se obuv hodí. Některé modely totiž mohou být vhodnější na sportovní chůzi, jiné na nordic walking. Na nic nečekejte a vyberte si tu pravou dámskou obuv na chůzi teď hned!


DORUČENÍ ZBOŽÍ

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.