Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Aktivní chůze

Vítejte v oddělení aktivní chůze. Objevte inovativní vybavení přizpůsobené potřebám chodců a také naše služby a rady, které se vám budou hodit při vašich procházkách.

 
 

Aktivní chůze
za každého
počasí!

Zima vás přeci nezastaví v provozování vaší oblíbené aktivity! Objevte výběr obuvi na aktivní chůzi a budete moct chodit za každého počasí.

 
 

NEWFEEL
OBUV PW 580 WATERPROOF

849

Déšť vás nemůže zastavit!

 
 

Začněte s aktivní chůzí!

Podívejte se na nabídku obuvi a oblečení na aktivní chůzi

Sportovní chůzí ke zdraví

Sportovní chůze se stává stále populárnější a umožňuje spojit fyzickou aktivitu s duševní pohodou. Při pravidelné chůzi mírným tempem, tj. do 6 km/h, se vyhnete nadměrnému zatěžování těla, zároveň spálíte velké množství kalorií, a udržíte si tak ideální váhu. Nošením pohodlné dámské obuvi na sportovní chůzi ochráníte své nohy a klouby, a chůzi se tak budete moci věnovat častěji.


Obuv vhodná na různé typy povrchu

V DECATHLONU věnujeme mimořádnou pozornost vašemu pohodlí, a proto jsme při navrhování modelů dámské obuvi na sportovní chůzi vycházeli z tělesné stavby chodkyň. Naše dámská obuv na chůzi má tvarovou paměť, je poddajná a prodyšná, abyste si mohly trénink užít naplno. Většina modelů dámské obuvi na sportovní chůzi, které najdete v našich regálech, je speciálně určená na chůzi po silnicích a cestách, a to za sucha, či deště.


Důležité vlastnosti

Naše pánská obuv na chůzi má stejně jako dámská obuv všechny klíčové vlastnosti. Umět rozlišit, které vlastnosti odpovídají vašim potřebám, je kvůli pohodlí velmi důležité. U dámské obuvi na sportovní chůzi je důležitým kritériem přítomnost pěnové vložky a také styl chůze, na který se obuv hodí. Některé modely totiž mohou být vhodnější na sportovní chůzi, jiné na nordic walking. Na nic nečekejte a vyberte si tu pravou dámskou obuv na chůzi teď hned!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.