Impregnace pro obnovení vodoodpudivosti 250 ml

179 Kč
716 Kč/L

8800346

Impregnace na obnovení vodoodpudivosti výrobků.

Sprej pro obnovení vodoodpudivosti 250 ml. Chrání různé materiály (jako například kůži nebo syntetické materiály) před deštěm. Díky speciální povrchové úpravě voda stéká po povrchu, nevsakuje se.

Velikost:

průvodce velikostí
250 ML
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Vodoodpudivost

Vodoodpudivosti se dosáhne rozprašováním po svrchní straně materiálu.

SNADNÉ POUŽITÍ

QR kód na produktu vás odkáže na video s návodem.

Technické informace

Jak sprej používat?

Sprej musí být použit na čistý a suchý výrobek. Nastříkejte na svršek produktu a poté rozetřete po celé ploše pomocí čistého hadříku. Nechte vyschnout několik hodin. Poté můžete opět vyrazit za dobrodružstvím v přírodě!

Bezpečnostní zásady

Před použitím vyzkoušejte na malé části materiálu. Nepoužívejte na lakovanou kůži. Impregnace by v určitých případech mohla barvu lakované kůže změnit.

Vychytávka

Abyste věděli, zda váš produkt potřebuje obnovit vodoodpudivost, udělejte test s kapkou vody. Pokud kapka vody zůstane vcelku a nevsákne se, není třeba vodoodpudivost obnovovat. Oblečení má tu nejlepší funkčnost. Pokud se kapka vody vsákne, je potřeba vodoodpudivou úpravu obnovit.

Ekologičtější výroba

Složení neobsahuje perfluorované části (PFC). PFC jsou syntetické chemické látky, které znečišťují životní prostřední. Jsou perzistentní a bioakumulativní. Rozstřikování probíhá bez použití plynu. Jsou tím omezeny emise butanu uvolňované do atmosféry. Lahvička je vyrobena z nebarveného HDPE, který usnadňuje recyklaci. Myslete na třídění odpadu.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi