Plavecké tašky, batohy a vaky

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 1667 Hodnocení z webu a z prodejen

Batohy a plavecké tašky - vybavení do bazénu

Plavky, župany, žabky, ručníky a další doplňky - na to vše se vám bude hodit plavecká taška. Správně uzpůsobená plavecká taška pro vaše potřeby usnadní přepravu všech vašich věcí a zároveň vám poskytne pohodlí. Alternativou plavecké tašky je plavecký batoh, který bude vhodný, pokud dáváte přednost sportovnější módě a také si ulehčíte zádům a ramenům a rovnoměrně rozložíte váhu.


Čím se vyznačují dobré plavecké tašky?

Plavecká taška musí být primárně vyrobena z vodotěsného materiálu. Po tréninku máte možnost dát dovnitř mokré věci, aby materiál tašky nebo batohu nenasáknul vodu. Abychom tomu zabránili, jsou plavecké tašky a batohy vyrobeny z polyesteru, což je vodotěsný materiál, který neabsorbuje vodu. Kromě materiálu je důležité věnovat pozornost objemu tašky. Pokud jste rekreační plavec, pravděpodobně nebudete potřebovat tolik věcí do bazénu, můžete se tak rozhodnout pro tašku s menším objemem. Pokud si berete do bazénu další doplňky, musí být taška mnohem větší. Plavecké tašky mají tedy více kapes včetně vnějších vzdušných kapes na plavky.


Pohodlné nošení

Plavecké tašky, které společnost Decathlon nabízí jsou vybaveny držadly pro nošení v ruce a nastavitelnými popruhy, které vám umožní nosit tašku přes rameno. Batohy jsou také nastavitelné, což umožní jejich přizpůsobení individuálním potřebám. Kromě toho mají speciální měkké podšívky, které zajišťují pohodlí pro nošení bez oděru na kůži a zbytečného namáhání ramen.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu