Batohy a tašky na vodní pólo

Plavecké tašky, batohy a vaky

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Plavecká taška 30 l růžovo-černá
Plavecká taška 30 l růžovo-černá
329 Kč
Plavecký vak 30 l růžový
Plavecký vak 30 l růžový
149 Kč
Plavecká taška 60 l tmavě modrá
Plavecká taška 60 l tmavě modrá
489 Kč
Taška na plavání Kbag 100 černá
Taška na plavání Kbag 100 černá
489 Kč
Batoh na plavání 900 27 l černo-žlutý
Batoh na plavání 900 27 l černo-žlutý
599 Kč
Taška na plavání 900 síťovinová žlutá
Taška na plavání 900 síťovinová žlutá
379 Kč
4.7/5 podle 1542 Hodnocení z webu a z prodejen

Batohy a plavecké tašky - vybavení do bazénu

Plavky, župany, žabky, ručníky a další doplňky - na to vše se vám bude hodit plavecká taška. Správně uzpůsobená plavecká taška pro vaše potřeby usnadní přepravu všech vašich věcí a zároveň vám poskytne pohodlí. Alternativou plavecké tašky je plavecký batoh, který bude vhodný, pokud dáváte přednost sportovnější módě a také si ulehčíte zádům a ramenům a rovnoměrně rozložíte váhu.


Čím se vyznačují dobré plavecké tašky?

Plavecká taška musí být primárně vyrobena z vodotěsného materiálu. Po tréninku máte možnost dát dovnitř mokré věci, aby materiál tašky nebo batohu nenasáknul vodu. Abychom tomu zabránili, jsou plavecké tašky a batohy vyrobeny z polyesteru, což je vodotěsný materiál, který neabsorbuje vodu. Kromě materiálu je důležité věnovat pozornost objemu tašky. Pokud jste rekreační plavec, pravděpodobně nebudete potřebovat tolik věcí do bazénu, můžete se tak rozhodnout pro tašku s menším objemem. Pokud si berete do bazénu další doplňky, musí být taška mnohem větší. Plavecké tašky mají tedy více kapes včetně vnějších vzdušných kapes na plavky.


Pohodlné nošení

Plavecké tašky, které společnost Decathlon nabízí jsou vybaveny držadly pro nošení v ruce a nastavitelnými popruhy, které vám umožní nosit tašku přes rameno. Batohy jsou také nastavitelné, což umožní jejich přizpůsobení individuálním potřebám. Kromě toho mají speciální měkké podšívky, které zajišťují pohodlí pro nošení bez oděru na kůži a zbytečného namáhání ramen.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu