Vodní lyže, kluzáky na vodu

V naší nabídce najdete 1, 2 a 3místné lodní bójky Jobe a naše dětské i dospělé sety vodních lyží, které vás provedou seznámením s vodním lyžováním a obsahují veškeré potřebné vybavení: lyže, vestu, lano a bójku.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
4.2/5 podle 15 Hodnocení z webu a z prodejen

CO JE TO KLUZÁK?

Kluzák je varianta tažných sportů, která je přístupná všem. Je to ideální aktivita na seznámení se s vlečnými sporty a klouzáním na vodě. Na bójce jste taženi sami nebo s dvoumístnou taženou bójkou, třímístnou taženou bójkou nebo s více osobami! Decathlon nabízí balíček JOBE pro 1 osobu na vlečnou bójku s veškerým vybavením, které potřebujete k tréninku. Můžete si tak vyzkoušet i další tažené sporty, například vodní lyžování, které se provozuje za lodí nebo na vodním vleku. K dispozici je také wakeboarding, při kterém máte obě nohy na wakeboardu. Wakesurfing, wakeskating, kneeboarding... to všechno jsou varianty vodních sportů! Je jen na vás, abyste si vyzkoušeli a našli sport, který se vám líbí nejvíce!

KDE TRÉNOVAT ?

Tento sport se obvykle provozuje za lodí, na moři. Musíte respektovat zónu a překračovat 300metrový pás pobřeží, a to vždy do dvou mil od úkrytu. Pokud máte pochybnosti o zóně nebo podmínkách provozování, můžete se vždy zeptat v přístavu nebo na místních úřadech.

JAKÝ JE MINIMÁLNÍ VĚK PRO VLEČNÉ BÓJE?

Na bójce tažené vzdušným proudem je možné začít ve věku 7 let, u všech ostatních aktivit ve věku 12 let. Legislativa je podobná pro dospělé i děti. Vlečný člun musí být vybaven oranžovým plamenem, aby byl dobře viditelný, a účastníci musí mít záchrannou vestu.

JAK PŘIPEVNIT BÓJKU K LODI?

Můžete zvolit jednoduchý a zábavný systém připevnění, který se skládá z hliníkového bodu se dvěma háčky nebo kroužky navrtanými uprostřed. Pokud nemáte jednoduchý systém, neváhejte požádat někoho zkušenějšího, aby vám pomohl!

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu