Vybavení na landkiting

Landkiting je sport, který se skládá z jízdy na kolečkových bruslích nebo inline bruslích či snowboardu a jiných prken, kdy se jezdec nechává vést větrem pomocí velkého draka / Kite. Je to adrenalinový sport, který vyžaduje správné vybavení, aby byla jízda co nejbezpečnější a nejefektivnější.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 299 Kč -46%
699 Kč
*Od 27. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
582,50 Kč/M2
Tažný drak 1,2 m² + hrazda modrý
ORAO

Tažný drak 1,2 m² + hrazda modrý

(14)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
3 799 Kč
4/5 podle 51 Hodnocení z webu a z prodejen

Kite je nejdůležitější součástí vybavení na landkiting. Je důležité si vybrat kite, který odpovídá vašim zkušenostem a úrovni dovedností. Noví jezdci by se měli zaměřit na kites s nízkým stupněm obtížnosti, které jsou snadnější na ovládání a bezpečnější. Pokročilejší jezdci by měli zvážit kites s vyšším stupněm obtížnosti, které poskytují větší sílu a kontrolu.

Dalším důležitým prvkem vybavení je control bar nebo ovládací tyč. Control bar je zařízení, které slouží k ovládání kite. Je důležité si vybrat control bar, který odpovídá vašemu kite a vašim zkušenostem. Noví jezdci by se měli zaměřit na control bar s nízkým stupněm obtížnosti, které jsou snadnější na ovládání a bezpečnější.

Kromě kite a control baru, dalším důležitým prvkem vybavení je kolečkové brusle nebo inline brusle. Je důležité si vybrat kvalitní a odolné brusle, které budou pohodlné a bezpečné pro jízdu. Je také důležité, aby brusle byly vybaveny kvalitními kolečky a ložisky pro maximální kontrolu a rychlost.

V neposlední řadě, je nutné mít kvalitní ochranné prvky jako jsou helma, chrániče kolene, lokte a záppěstí. Tyto prvky jsou důležité pro vaši bezpečnost, protože landkiting je sport s vysokým rizikem úrazu. Helma by měla být vybavena dostatečnou ventilací pro pohodlí a měla by být přizpůsobena vašemu hlavovému tvaru. Chrániče kolene, lokte a zápěstí by měly být pohodlné a měly by poskytovat dostatečnou ochranu pro vaše klouby.

V závěru, landkiting je sport, který vyžaduje správné vybavení pro bezpečnou a efektivní jízdu. Kite, control bar, kolečkové brusle nebo inline brusle, ochranné prvky jako helma, chrániče kolene, lokte a zápěstí jsou klíčovými prvky vybavení pro landkiting. Investice do kvalitního a odolného vybavení se vám vyplatí v dlouhodobém horizontu a zajistí vám pohodlnou a bezpečnou jízdu.

dárkovou kartou