Běžecká elektronika

Vybírejte z naší nabídky běžecké elektroniky. Vybírejte z naší nabídky hodinek pro začátečníky i pro náročné běžce a běžkyně. Pokud běháte za tmy, prohlédněte si nabídku čelovek a osvětlení na běh, abyste viděli a byli vidět. Nezapomeňte si také vybrat ty správné běžecké boty a běžecké oblečení.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
černé chytré hodinky
GPS 900 BY COROS Multisportovní hodinky s technologií značky Coros.
media description
RECENZE: MYSASY Recenze na aplikaci mySasy od našeho kolegy.
199 Kč -10%
179 Kč
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.2/5 podle 11614 Hodnocení z webu a z prodejen

ELEKTRONIKA NA BĚH

Další velkou skupinou běžeckého vybavení je běžecká elektronika. Dnes je na trhu opravdu široká nabídka nabídka různých sporttesterů, hodinek s GPS či chytrých náramků. Vybere si opravdu každý podle svých preferencí, ať už je to výdrž baterie, přesnost GPS či široký výběr sportovních aktivit. V nabídce jsou jak hodinky s měřením tepové frekvence ze zápěstí, tak hrudní pásy. Toto vybavení pomáhá běžcům monitorovat jejich výkony, plnit stanovené cíle či jednoduše motivuje k pohybu. Záleží na každém, jak s informacemi, které různé hodinky a snímače poskytují, naloží. Hodinky pro náročnější běžce pomohou s naplánováním intervalového tréninku či plánováním trasy.
V případě, že u běhu rádi posloucháte hudbu či podcasty, určitě vás bude zajímat nabídka sluchátek. V dnešní době jsou často žádaná bezdrátová sluchátka, která vás při běhu nebudou nijak omezovat.
V neposlední řadě sem řadíme také běžecké čelovky a osvětlení. Pokud běháte za tmy, je nejen důležité, abyste viděli, ale aby vás bylo vidět z důvodu bezpečnosti. V prvním případě můžete volit mezi čelovkou nebo hrudním osvětlením, oba výrobky mají své výhody. Někomu je čelovka nepohodlná, a proto volí svítilnu. Ta je vhodná, pokud běžíte po cestě, která se příliš nemění. Pokud se však pohybujete v terénu, kde potřebujete vidět do stran, je rozhodně vhodnější čelovka. Při pohybu na silnici nebo cyklostezce musíte být vidět i pro ostatní, proto jsou vhodná blikající světla.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu