SUUNTO

Hodinky s GPS SUUNTO VERTICAL ALL BLACK

13 999 Kč
.
Kód : 8857846

Odolné multisportovní GPS hodinky, určené na outdoorové sporty, trailový běh, běžecké lyžování, horolezectví nebo horskou cyklistiku.

Hodinky na všechna dobrodružství. Mají offline mapy zdarma, barometrický výškoměr, vysoce přesnou GPS. Nejlepší výdrž na trhu: až 60 h v režimu GPS, 30 dní při každodenním používání, 60 dní v režimu chytrých hodinek.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +1399 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OBJEM

  Podrobné outdoorové offline mapy zdarma.

  MĚŘENÍ PARAMETRŮ

  5 souběžných systémů GPS (duální frekvence), data pro každý sport.

  KOUČINK

  Plánování/monitorování tréninku, tréninková zátěž, Suunto Coach (AI).

  VODĚODOLNOST

  Vodotěsnost 100M (vhodné na šnorchlování a vodní sporty), měří hloubku až do 10 m.

  Technické informace

  Robustní hodinky

  Robustní hodinky na všechna dobrodružství. Disponují offline mapami zdarma. Předpověď počasí, kompas, barometrický výškoměr a upozornění na bouřky vám pomohou při některé z více než 95 sportovních aktivit, které jsou na hodinkách k dispozici.

  Výdrž baterie a přesnost

  S hodinkami Suunto Vertical nemusíte dělat kompromisy ohledně výdrže baterie a přesnosti, protože v obou oblastech vynikají. Extrémně dlouhá výdrž baterie, až 500 hodin nepřetržitého sledování aktivity a až 60 hodin v režimu vícepásmového GNSS při maximální přesnosti. Při každodenním používání vás Suunto Vertical bude provázet celé měsíce bez nutnosti nabíjení!

  Finský design

  Hodinky Suunto Vertical kombinují funkční a vytříbený finský design s nejkvalitnějšími materiály, jako je safírové sklíčko, nerezová ocel a titan u některých modelů. Nabízejí vám vojensky testovanou odolnost ověřenou prvotřídními sportovci.

  Aplikace Suunto

  Plánujte své trasy v aplikaci Suunto s tepelnými mapami, typem povrchu silnic a 3D vizualizací. Navigujte se podle offline map na hodinkách. Sledujte tréninkovou zátěž, pokroky, regeneraci a analýzu spánku v aplikaci Training Zone a vylepšete svůj trénink pomocí dalších sportovních aplikací dostupných v obchodě SuuntoPlus Store. Připojte se ke svým oblíbeným sportovním aplikacím jako je Strava.

  Ekologické závazky

  Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a do svých hodinek, kompasů a potápěčských výrobků vnáší více než 85 let zkušeností a dědictví vysoké úrovně, bezchybné přesnosti a inovací. Hodinky Suunto Vertical se vyrábějí ve Finsku v továrně Suunto se 100% využitím obnovitelné energie a jsou plně kompenzovány z hlediska emisí uhlíku.

  Koncepce a technologie výrobku

  TESTY

  Hodinky prošly různými testy od nárazů, pádu, mrazů/tání až po ponoření. Jsou testovány ponořením do hloubky 100 metrů a do umělého potu. Hodinky testujeme tak, jako Finsko testuje nás. A to nemilosrdně.

  Schváleno

  Testovány a schváleny podle americké vojenské normy.

  Hodnocení zákazníků

  Načítání