GARMIN

Chytré hodinky Garmin Venu SQ2

5 470 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8916539

Každodenní propojení těla a zdraví.

S displejem Amoled kombinují chytré hodinky s GPS sledování zdravotního stavu se sportovními funkcemi způsobem, který každý den propojí vaše tělo a mysl.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +547 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  MĚŘENÍ PARAMETRŮ

  Sledování stresu, tělesné energie, spánková analýza a řada dalších.

  KOUČINK

  Více jak 25 sportů, Garmin Coach a individuální tréninky.

  VÝDRŽ

  Až 26 h v režimu GPS a 11 dní v režimu hodinek.

  KONEKTIVITA

  Chytrá oznámení, vestavěný přehrávač, Garmin Pay, sledování a bezpečnost.

  Technické informace

  Propracovaný design

  Elegantní vzhled chytrých hodinek Venu SQ2 se přizpůsobí každému oděvu v jakoukoliv denní dobu. Jasný displej Amoled a trvale aktivní dobrovolný režim umožní vše sledovat během chvíle.

  Méně časté dobíjení

  Díky výdrži baterie až 11 dní v režimu hodinek a až 26 hodin v režimu GPS hodinky nemusíte každý večer sundávat a nabíjet. Vlastní pohodu tak můžete sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

  Navrženy v souladu s vámi

  Každý prvek chytrých hodinek, od pevné čočky Corning® Gorilla® Glass 3 až po lehký hliníkový rámeček a pohodlný silikonový řemínek, byl navržen tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

  Tepová frekvence ze zápěstí

  Hodinky měří několikrát za den vaši tepovou frekvenci a upozorní vás, pokud jste v klidu a frekvence je příliš nízká, nebo příliš vysoká. Tato metrika vám pomáhá vyhodnotit vaše úsilí během aktivit, a to i při plavání.

  Body Battery™

  Sledujte úroveň energie během dne a připravenost na aktivitu, případně tělesnou únavu a nutnost regenerace spánkem.

  Sledování spánku a spánkové skóre

  Díky vylepšené funkci sledování spánku pochopíte, jak vaše tělo odpočívá. Po probuzení obdržíte spánkové skóre, tj. podrobný popis spánkových fází, údaje o SpO2 a dýchání spolu s dalšími podrobnými informacemi, které vám pomohou zlepšit kvalitu spánku.

  Sledování stresu

  Podrobným sledováním zjistíte, jestli byl váš den klidný, vyvážený nebo stresující. Pokud hodinky zjistí, že jste ve stressu, vyzvou vás k odpočinku a krátkému dechovému cvičení.

  Multisportovní

  V hodinkách je více než 25 sportovních aktivit, které lze provozovat jak uvnitř, tak venku. Chůze, běh, cyklistika, golf nebo plavání, HIIT trénink nebo tenis, jsou samozřejmostí.

  Stažené tréninky

  Svěřte plánování tréninku hodinkám. Díky předem staženým kardio cvičením, silovému tréninku, józe, HIIT tréninkům a cvičením pilates stačí řídit se pokyny. Používejte aplikaci Garmin Connect a stáhněte si zdarma další tréninky.

  Vytvoření tréninků

  Přes aplikaci Garmin Connect na kompatibilním telefonu si vyberete z více jak 1600 cvičení a do hodinek si stáhněte vlastní tréninky.

  Garmin Coach

  Využijete rad běžeckého trenéra v hodinkách a trénujete podle plánu běh na 5 km, 10 km nebo půlmaraton.

  Notifikace

  Dostávejte e-maily, SMS a upozornění přímo do hodinek spárovaných s chytrým telefonem Apple i Android. Pokud máte Android™, máte možnost na SMS odpovědět.

  Kontrolní a bezpečnostní funkce

  Pokud potřebujete pomoc, můžete po spárování hodinek s telefonem odesílat předem vybraným kontaktům zprávy o poloze v reálném čase.

  Záruka

  2

  Hodnocení zákazníků