Oblečení na skialpinismus

Skialpinistické oblečení je navrženo tak, aby bylo velice lehké a funkční. Prohlédněte si také naši kategorii bundy na skialpy.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
4.6/5 podle 24552 Hodnocení z webu a z prodejen

Základní skialpové oblečení

Na horách uděláte nejlépe, když si obléknete více vrstev na sebe. První vrstvou je spodní oblečení. Je v přímém kontaktu s ponožkou a musí uchovávat tělesné teplo. Druhou vrstvou je mikina nebo svetr. Přispívá k udržování tepla u těla a k odvodu vlhkosti. Poslední vrstvou je lyžařská bunda, jejíž funkcí je ochrana před deštěm a větrem. Pro nohy platí stejný princip, na spodní vrstvu si oblékněte lyžařské spodky a na ně lyžařské kalhoty. Veškeré oblečení musí být pružné a lehce volné, aby vás neškrtilo a umožňovalo na lyžích volný pohyb. Prohlédněte si naši nabídku spodního oblečení, lyžařských kalhot, mikin a bund. Z naší nabídky si vybere každý, začátečník i pokročilý.


Oblečení pro skialpinismus: chraňte se před chladem

Obléknout si správné oblečení je velice důležité, abyste se cítili dobře a užívali si nádherného okolí, které vás obklopuje. Naše skialpové lyžařské kalhoty a bundy pro dospělé jsou k dispozici v několika velikostech. Pro muže ve vel. 36-46, pro ženy XS-L. Barevné provedení je spíše střízlivé, dámské bundy v pastelových a pánské v přírodních barvách.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu