Lyžařské ponožky 50 černé

129 Kč
8759712

Pokud je pro vás lyžování poklidná a relaxační aktivita, tyto ponožky jsou dostatečně hřejivé na to, abyste si svůj odpočinek mohli užít s nohama v teple.

Silné ponožky z měkkého froté. Nejhřejivější výrobek celé řady!

Otázky a odpovědi

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Díky froté materiálu se teplý vzduch drží kolem nohou.

PŘESNOST

Silné ponožky vhodné do lyžařských bot se širším skeletem.

ODVOD POTU

Kvůli příměsi akrylu hůře odvádí pot.

DRŽENÍ NA TĚLE

Pružné ponožky skvěle drží na chodidle.

Technické informace

Materiál

V materiálu převažuje akryl, který zaručuje dobrou tepelnou izolaci. Díky elastanu ponožky na noze pevně drží a neshrnují se. Na patu bylo přidáno výztužné vlákno, které prodlouží životnost.

Vlastnosti

Ponožky ze silného materiálu určené do širokých bot. Silný froté materiál po celé ponožce chrání nohu na místech největšího kontaktu s botou.

Jakou zvolit velikost

Každá velikost ponožek je vhodná pro 3 až 4 klasické velikosti. Elastan používáme u všech našich modelů ponožek, díky němu totiž ponožky dokonale padnou a nebudou se shrnovat. Každý má chodidla jinak velká, vysoká, široká i objemná, proto je velmi důležité, abyste si ponožky před tím, než vyrazíte na lyže, důkladně vyzkoušeli. Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Záruka

Na lyžařské ponožky se vztahuje dvouletá záruka. Co je naším cílem? Nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které se stanou nedílnou součástí vašich zimních radovánek. Protože největší radost máme z toho, když se naše výrobky staly, nebo stanou, součástí některého z vašich nezapomenutelných zážitků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 81% Akryl , 9% Polyamid , 9% Polyester , 1% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny ponožky se testují v laboratoři i v terénu. Při testech se zkoumají: toxikologické vlastnosti a odolnost vůči UV záření, oděru, zrychlenému opotřebení a opakovanému praní. Ponožky Wedze se vymýšlejí a navrhují ve Francii na úpatí Mont Blancu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi