Vybavení pro hráče ragby a kluby

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 11380 Hodnocení z webu a z prodejen

Vybavení na ragby od DECATHLONU

Naše ragbyové týmy vyvíjejí výrobky speciálně určené pro hráče i kluby z celého světa. Tyto týmy pečlivě naslouchají potřebám ragbistů i ragbistek, abychom vám v obchodech mohli nabídnout to nejlepší vybavení.


Prozkoumejte naše výrobky

Najdete u nás výrobky určené na příležitostné, pravidelné i intenzivní hraní ragby.


DECATHLON nabízí veškeré vybavení pro hráče i kluby

Na ragby je potřeba speciální vybavení. Odolné rozlišovací dresy, skládací pytle, narážeče a doplňky pro údržbu míčů.


Individuální vybavení

Každý ragbista potřebuje také své osobní vybavení, např. tašku nebo výrobky na individuální trénink.


Kompletní úbor

Ragbyová sezóna je dlouhá a povrch hřišť různý – kluzký, vlhký, suchý nebo umělý. Je proto nezbytné, abyste si pořídili takové výrobky, které budou odpovídat vašim potřebám. DECATHLON nabízí celou řadu modelů, můžete si u nás pořídit dres, šortky, podkolenky i větruodolnou bundu. Všechny výrobky splňují požadavky kladené hrou, odolají silnému tahu i extrémnímu počasí, jako je déšť, sníh nebo silný vítr. Ragby byl dlouho sport spojený se střídmými barvami, dnes se však stále větší oblibě těší méně tradiční motivy a odvážnější barvy jako růžová. Průkopníky se stali hráči sedmičkového ragby, kteří formou turnajů vytvořili ze svých zápasů hotovou podívanou.


Chraňte se!

Ragby je kontaktní sport, některé druhy kontaktu přitom mohou být bolestivé. Abyste mohli tomuto nepohodlí čelit s úsměvem, DECATHLON pro vás vyvinul kompletní řadu ochranného vybavení zahrnující přilby, chrániče ramen, zubů, a dokonce i ochranné šortky!

dárkovou kartou