Sada 4 tréninkových kuželů Essential 30 cm oranžová

329 Kč
82,25 Kč/ks

8547467

Vysoké kužely ve tvaru šipek jsou určeny na fotbalové tréninky.

Stabilní a odolné kužely slouží k vymezení hrací plochy. Díky jejich tvaru budou vaše tréninky více intuitivní.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Díky poddajnému materiálu jsou odolné.

STABILITA

Základna s drážkami zajišťuje přilnavost na přírodním i umělém trávníku.

SNADNÉ UČENÍ

Ve tvaru šipky, která označuje směr.

DOBRÁ VIDITELNOST

Díky fluorescenční barvě jsou viditelné na 50 m.

SNADNÉ POUŽITÍ

Ušetřete čas i místo: kužely lze skládat do sebe.

Technické informace

Představujeme vám novou a vylepšenou tréninkovou řadu Modular

Díky pozorování průběhu tréninků a rozhovorům s trenéry jsme analyzovali rozmístění nářadí na tréninky: k vytýčení, či naopak vyhnutí se apod. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli řadu Essential: chytré výrobky za dostupnou cenu, které jsou určeny především na tréninky (označit, vytvořit cíl), které se pro hráče každého věku stanou zábavnými a účinnými. Vysoké kužely umožňují vytyčení terénu. Nechte se překvapit.

Naši vývojáři popisují řadu Essential

S těmito novými vysokými kužely jsme chtěli navázat na řadu Essential. Mají proto také tvar šipky, kterého jsme docílili kombinací matného a lesklého plastového materiálu. Vysoké kužely slouží jako překážky či k vytyčení hřiště: díky šipce hráč okamžitě pochopí, z jaké strany má kužel oběhnout. Chtěli jsme odolné a snadno viditelné kužely.

Design a tvar pro intuitivní tréninky

V závislosti na věkové kategorii vám kužely umožní vymezit danou plochu, či slouží jako značky, kterým je třeba se vyhnout. Testovací manažer Kipsta a kouč vysvětluje:
„Kužely jsou vhodné pro mladé i dospělé hráče na vytyčení hřiště: pro děti představují snadno viditelné ohraničení. Navíc mohou sloužit jako branka. Při tréninku dospělých mohou sloužit jako překážka: obtížně se jim vyhýbá, a hráč tak musí vyvinout větší úsilí.“

Odolnost a spolehlivost testovaná v terénu

Jedinečný vzhled a intuitivní použití. Naší prioritou bylo, aby kužely měly co nejdelší životnost. Proto jsme výrobek testovali na hřišti Kipstadium v Tourcoingu a v kategoriích U9, U10 a U11 v Lens. Tyto náročné testy probíhající za reálných podmínek potvrdily, že jsou nejenom jedinečné, ale i spolehlivé a odolné.

Stabilní na trávě i umělém povrchu

Abychom zajistili stabilitu kuželů na trávníku a umělém povrchu, vybavili jsme jejich základnu drobnými drážkami, které fungují jako hřeben, některá stébla trávy se do nich uchytí, a zajistí tak stabilitu kužele. Jednoduché a praktické vylepšení.

Vyzkoušejte aplikaci Decathlon Coach a zintenzivněte tréninky

Aplikace Decathlon Coach byla vyvinuta pro sportovce, kteří tak mohou trénovat pomocí tréninkových programů navržených certifikovanými trenéry. Po trénincích určených na běh a chůzi vám nyní nabízí speciální tréninky, díky nimž můžete individuálně trénovat pod vedením odborníků. Stáhněte si aplikaci zdarma na: https://www.decathloncoach.com.

Hmotnost

0.794 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 100% Polyethylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

K zajištění delší životnosti chraňte před nepřízní počasí.

Obrázky

Sada 4 tréninkových kuželů Essential 30 cm oranžová

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi