KIPSTA

Batoh na 33 l Essential šedý

599 Kč
Kód : 8735504

Hledáte praktický sportovní batoh? Batoh Essential s objemem 33 l, s kapsami na sportovní vybavení a dalšími kapsami na běžné vybavení, jako je například počítač.

Batoh o objemu 33 l je ideální na oddělení sportovních věcí od těch každodenních.

Barva: Černá / Černá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Zjistěte vše o

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  KAPACITA

  Objem :33 litrů. Velikost příručního zavazadla. Rozměry: 54,5 × 33 × 22 cm.

  KAPSY A PŘIHRÁDKY

  7 kapes, z toho jedna na boty a jedna na počítač.

  ODOLNOST

  Komponenty odolné proto oděru. Testováno jerk testem.

  POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

  Nastavitelné popruhy a polstrovaná záda.

  Technické informace

  Konstrukce batohu Essential 33 l

  Všichni se totiž potýkáme se stejným problémem, pokud jde o naplnění sportovního batohu: jak oddělit špinavé boty od ostatních věcí denní potřeby (počítač, dokumenty, sportovní oblečení)? Batoh Essential má kapsu na boty oddělenou od hlavní přihrádky. Tento model má také boční kapsy, do kterých můžete uložit láhev s vodou a mít ji tak stále po ruce.

  Ecodesign – 78 % barvy textilu se tvoří barvením příze přímo ve zdroji

  Barvení textilu vyžaduje velké množství vody, chemikálií a energie. Aby se dopad barvení snížil, používá se technika Dope dyed, která spočívá v zapracování barevných pigmentů v práškové formě už během výroby vláken (nikoli namáčením v barvicích lázních, jak je obvyklé). Tato technika snižuje spotřebu a vypouštění odpadních vod spojených s barvením látek.

  Nastavitelnost

  Popruh na každé straně batohu umožňuje nastavit objem podle potřeby.

  Přihrádky

  Batoh umožňuje oddělit sportovní věci od těch každodenních. Má 7 kapes: jednu na boty (do velikosti 45), jednu na sportovní oblečení, jednu na doplňky, jednu na osobní věci, jednu na dokumenty nebo počítač a dvě na lahve s vodou.

  Příruční zavazadlo

  Batoh splňuje normy leteckých společností (IATA) a lze jej použít jako kabinové zavazadlo při cestování letadlem. Doporučujeme však, abyste se informovali u letecké společnosti o omezeních velikosti a hmotnosti příručních zavazadel.

  Proč zvolit řadu batohů Essential?

  Ať už soukromá osoba, individuální hráč nebo klub, všichni potřebujeme své sportovní vybavení mít kam zabalit, když někam cestujeme. Proto jsme navrhli řadu batohy Essential s nezbytnými přihrádkami pro oddělení čistých a špinavých věcí. Zjednodušili jsme funkce a zjemnili linie výrobku, aniž bychom snížili praktičnost a odolnost.

  Rozměry a hmotnost

  Rozměry batohu: 54,5 × 33 × 22 cm. Hmotnost: 630 g.

  Odolnost

  V Decathlonu navrhujeme odolné výrobky. Proto jsme tento batoh a jeho komponenty pořádně testovali, abychom zajistili jejich dlouhou životnost při používání. Můžeme tak klasifikovat odolnost našich tašek.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Vložka 100% Polyester Hlavní materiál 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Skladujte na suchém místě.

  TESTY

  V Kipstě a Decathlonu celkově velmi dbáme na odolnost našich výrobků. Proto provádíme mnoho testů v terénu, abychom ověřili správnost použití a také mnoho laboratorních testů, abychom zajistili dlouhou životnost našich výrobků. Patří mezi ně Jerk test pro ověření odolnosti proti zatížení (opakované namáhání až do 10 000 cyklů), zkouška v tahu tkaniny i komponentů.

  Schváleno

  Co je certifikační oddělení Kipsta?Certifikační oddělení Kipsta je tým kvalifikovaných zkušebních techniků, kteří jsou uznáváni pro zavedení specifických protokolů a testů souvisejících s používáním výrobků, nábor kvalifikovaných testerů s úrovní pro hodnocení funkcí výrobků, objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

  Pokyny k údržbě

  Neperte

  Nebělte bělicími prostředky

  Nesušte v bubnové sušičce

  Nežehlete

  Nečistěte chemicky

  Hodnocení zákazníků

  Načítání

  Otázky a odpovědi