Ochranné prvky a příslušenství na lyžování

Mezi ochranné prvky při lyžování patří lyžařská helma, chránič páteře, ochranné šortky. V této kategorii můžete najít také lyžařské batohy, opalovací krémy a balzámy nebo hřejivé polštářky. Svou lyžařskou výbavu můžete doplnit lyžařskými brýlemi nebo lyžařskými rukavicemi z naší nabídky.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
74 Kč -33%
49 Kč
*Od 24. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 499 Kč -33%
999 Kč
*Od 24. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 7789 Hodnocení z webu a z prodejen

Ochranné příslušenství na lyžování

Ochranné příslušenství na lyžování a snowboarding je nezbytné pro bezpečnou jízdu na svahu. Patří sem helmy, ochranné šortky a zápěstí, stejně jako chránič páteře. Helmy jsou nejdůležitější ochrannou výbavou, protože chrání hlavu před úrazy při pádu nebo nárazu.Chrániče zápěstí jsou užitečné pro ochranu před zraněním při pádech nebo kontaktu s jinými lyžaři nebo snowboardisty. Chrání zápěstí předzlomením. Další příslušenstvím jsou ochranné šortky, které chrání kostrč a pánev před zraněnímChránič páteře ochrání páteř před nárazy nebo pády. Je důležité si uvědomit, že ochranné příslušenství může pomoci snížit riziko zranění, ale nikdy úplně nezabrání úrazu.

Pro co největší možnou ochranu páteře a kostrče musí chráníče páteře a ochranné šortky být na první vrstvě oblečení nebo v přímém kontaktu s tělem. Tyto ochranné pomůcky musí dobře sedět a nesmí se samovolně hýpat.
Pro rady a tipy jak vybrat lyžařskou helmu nebo další pomůcky klikněte zde

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu