Ochranné prvky a příslušenství na lyžování

Prohlédněte si naši nabídku ochranných prvků na lyžování a nezbytného lyžařského příslušenství. Nabízíme lyžařské a snowboardové helmy, brýle, páteřáky a další chrániče. Dále si zde můžete objednat opalovací krémy, balzámy na rty nebo hřejivé polštářky. Sport je především o zábavě, ale nezapomínejme na bezpečí.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
749 Kč -20%
599 Kč
*Od 22. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 7130 Hodnocení z webu a z prodejen

OCHRANNÉ PRVKY NA LYŽOVÁNÍ A LYŽAŘSKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro své bezpečí by člověk neměl nikdy litovat učinit pár kroků navíc. Při sportu to platí dvojnásob, jelikož nejsme dokonalí, chybujeme a třeba při lyžování nebo snowboardingu nezáleží vždy jen na nás, zda dojde k pádu. V naší nabídce ochranných prvků na lyžování a nezbytného lyžařské příslušenství najdete základní ochrannou výstroj, jako jsou lyžařské helmy, brýle, páteřáky a další chrániče. Chránit je však třeba nejenom kosti a klouby, ale i kůži. Proto mezi námi nabízenými ochrannými prvky na lyžování a lyžařským příslušenstvím najdete i opalovací krémy a balzámy na rty. Jakmile jste dostatečně zabezpečeni pro případ pádu či nárazu, můžete si v klidu užívat svůj oblíbený zimní sport, ať už je to lyžování či snowboarding.

Nejrůznější tipy a rady pro lyžaře i snowboardisty najdete na našem blogu. Najdete tam články, které vám pomohou se sportem samotným, jste-li začátečníci, či s výběrem správného vybavení, včetně ochranných prvků na lyžování a dalšího lyžařského příslušenství.

dárkovou kartou