Opalovací sprej Active IP50 250 ml

379 Kč
1 516 Kč/L

8803559

Sprej IP 50+ je navržen tak, aby poskytoval velmi vysokou úroveň ochrany před UVA a UVB zářením bez ohledu na typ pleti během všech vašich sportovních aktivit.

Vodě a potu odolný opalovací sprej IP50, který bude celou vaši rodinu doprovázet při všech vašich outdoorových aktivitách.

Velikost:

průvodce velikostí
250 ML
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

Opalovací krém IP50+ na obličej i tělo. Vysoká ochrana UVA/UVB.

VODĚODOLNOST

Ideální na všechny vodní aktivity.

ODOLNOST VŮČI POTU

Chrání při všech outdoorových aktivitách.

Složení

Složení vhodné pro citlivou pokožku.

Hydratace

Dermatologicky testované hydratující složení.

Technické informace

Ocean Respect

Decathlon se zavázal k tomuto cíli, tento produkt byl navržen tak, aby omezil dopad na životní prostředí a zejména na mořské dno. Receptury prošly testy ekotoxicity na řasách a korálech podle norem ISO 10253 / ISO 8692 provedených nezávislou laboratoří. Tyto testy prokázaly, že naše receptury nemají za běžných podmínek použití žádný negativní dopad na mořskou faunu a flóru.

V souladu se zákonem Havaj

V zájmu ochrany podmořského ekosystému se stát Havaj rozhodl zakázat používání určitých chemických látek v opalovacích krémech přijetím zákona Havaj, který vstoupil v platnost 1. ledna 2021. Tento zákon uvádí chemické látky, jako např. oxybenzon a oktinoxát, které se často nacházejí v opalovacích krémech a které poškozují, nebo dokonce ničí korály. Složení našich výrobků odpovídá těmto požadavkům.

Původ

Made in France.

Upozornění

Před použitím protřepejte.
Aplikujte v dostatečném množství a rovnoměrně před pobytem na slunci a opakujte často, alespoň každé 2 hodiny. Vyhýbejte se slunečnímu záření během období nejvyšší sluneční aktivity. Úpal je nebezpečný zejména u dětí. Malé děti a kojence nevystavujte slunci a horku.
Vyvarujte se přímému kontaktu s oblečením.

Závazek kvality

Decathlon jde dále než mezinárodní kosmetické předpisy a zakázal více než 1 000 kontroverzních látek, které nechceme nacházet v našich produktech, i když jsou na trhu povoleny. Například uznávané endokrinní disruptory a určité konzervační látky.

Hmotnost

0.25 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Složení: voda, denaturovaný alkohol, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, glycerin, dikaprylkarbonát, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, ethylhexyl triazone, dibutyladipát, fenylbenzimidazol-sulfonová kyselina, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, arginin, kaprylový/kaprový triglycerid, polyglyceryl-3-methylglukóza distearát, butyloctyl salicylate, polyuretane-35, C20-22 alkylfosfát, kopolymer akryloyldimethyltaurátu amonného/VP, C20-22 alcohol, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, extrakt z laminaria ochroleuca, tokoferyl acetát, glukonát sodný, methylpropandiol, tokoferol, fenylpropanol.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spotřebujte do 12 měsíců po otevření.

Pokyny pro uživatele

Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi