WEDZE

Lyžařské a snowboardové brýle G 100 S1 černé

399 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8757852

I naše základní modely brýlí mají dvojitý zorník, který přechází zamlžování brýlí a zaručuje dobrou viditelnost i ve špatném počasí.

Lyžařské brýle G 100 S1 s dvojitým zorníkem se základní protizamlžovací úpravou poskytují dobrou viditelnost, když je zataženo nebo sněží. 100% UV ochrana.

Barva: Černá

 • XS undefined
 • S undefined
 • L undefined

Získejte +39 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PŘED SLUNCEM

  100% UV ochrana. Žluté zabarvení je určené do sněžení a mlhy.

  OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

  Dvojitý zorník se základní protizamlžovací úpravou.

  ZORNÉ POLE

  Cylindrický zorník. Standardní zorné pole.

  POHODLÍ

  Ergonomické pěnové polstrování.

  DRŽENÍ NA OBLIČEJI

  40 mm široký pásek.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  Přezka na stažení pásku.

  KOMPATIBILITA

  Tvar přizpůsoben přilbám Wedze.

  Technické informace

  UV ochrana

  UV záření je pro oči nebezpečné, proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN-174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

  Zorník S1


  Zorníky kategorie S1 FOG jsou světlé, aby nijak neomezovaly viditelnost terénu v případě špatného počasí (mlha, sněžení). U těchto brýlí jsme zvolili žlutě zbarvený zorník, který zlepšuje viditelnost terénních nerovností za špatného počasí. Viditelnost nicméně i tak zůstává omezená. Je proto třeba jezdit opatrně a zbytečně se nevystavovat nebezpečí tím, že se vydáte na neznámou a/nebo příliš náročnou sjezdovku. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

  Základní úprava proti zamlžování

  Základní protizamlžovací úprava ESSENTIEL spočívá ve dvojitém zorníku, ve kterém je vnitřní sklo ošetřeno protizamlžovací úpravou. Při používání brýlí se vyhněte zakrývání odvětrávacích otvorů (např. nákrčníkem). Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy. Brýle nechte po použití vždy zcela uschnout.

  Dvojitý zorník

  Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je rovněž ošetřen úpravou proti zamlžování.

  Cylindrický zorník

  Dvojitý cylindrický zorník. Vnější vrstva z polykarbonátu, vnitřní vrstva z propionátu celulózy; obě vyříznuty do tvaru brýlí.

  Zorné pole

  Existuje vertikální a horizontální zorné pole. Model G 100 má zorník ESSENTIEL, poskytuje bezpečnou viditelnost i pohodlnou viditelnost do stran.

  Kompatibilita s přilbami

  Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

  Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

  Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí. Model brýlí G100 ve velikosti L umožňuje nosit dioptrické brýle široké až 135 mm.

  Pásek

  40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy.

  Normy EN -174 a ANSI

  Evropská CE norma EN -174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard. Norma ANSI je americká norma, má vyšší nároky na odolnost vůči nárazům než příslušná evropská norma. Tyto brýle splňují obě výše zmíněné normy.

  Jak zabránit zamlžování brýlí?

  Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. V každém případě je nutné nechat brýle uschnout přes noc, aby se odpařila veškerá zbývající vlhkost a vy jste se mohli druhý den znovu vydat na svah s dokonale suchým vybavením.

  2 velikosti

  Velikost vybírejte podle obvodu hlavy. Pod 55 cm = velikost S (dříve S/M). Od 56 cm = velikost L (dříve L/XL).

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.17 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Rám: 100.0% Termoplastický polyuretan Elastický pás: 33.0% Polyamid , 36.0% Syntetický kaučuk , 31.0% Polyester Obrazovka: 60.0% Polykarbonát , 40.0% Celulóza Pěna: 100.0% Polyuretan

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po použití uložte do pouzdra Wedze.

  TESTY

  Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

  Pokyny k údržbě

  Neperte.

  Nečistěte chemicky.

  Nežehlete.

  Nesušte v sušičce.

  Nebělte.

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi