Šnorchlovací sety

Sady na šnorchlování - maska, ploutve a šnorchl

Sada na šnorchlování obsahuje masku, šnorchl a ploutve nebo pouze masku a šnorchl. V nabídce nechybí ani sety na šnorchlování v dětských velikostech. Zábavu při pozorování vodního světa si tak může užít každý.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
Sada na šnorchlování SNK 520: maska a šnorchl růžová
Sada na šnorchlování SNK 520: maska a šnorchl růžová
399 Kč
X-One Marea Set
X-One Marea Set
999 Kč
MARES X-One Marea Set (33)
doručení od 2 dní
Sada na šnorchlování SNK 500: ploutve, maska a šnorchl modrá
Sada na šnorchlování SNK 500: ploutve, maska a šnorchl modrá
449 Kč
Šnorchlovací sada Easybreath tyrkysovo-černá
Šnorchlovací sada Easybreath tyrkysovo-černá
799 Kč
SUBEA Šnorchlovací sada Easybreath tyrkysovo-černá (11)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.3/5 podle 727 Hodnocení z webu a z prodejen

Sada ploutví, masky a šnorchlu: 3 v 1 pro začátky se šnorchlováním!

Tato sada byla vyrobena, aby vám zjednodušila vybírání vybavení na začátky se šnorchlováním, jelikož obsahuje vše potřebné. Sada obsahuje vybavení uzpůsobené vaší pokročilostní úrovni za zajímavou cenu: zejména si ji oblíbili začátečníci a rekreační uživatelé, kteří ji využívají na potápění a šnorchlování. Navíc usnadňuje práci při výběru: obsahuje masku, ploutve a šnorchl ve vaší velikosti. A jelikož pozorovat mořský svět může každý, Decathlon nabízí sady masky, šnorchlu a ploutví i pro děti! Sady jsou navíc vybaveny transportním obalem. Dají se tak snadno přenášet, a to až na pláž!


Sada na šnorchlování obsahuje masku a šnorchl...

Pouze správná velikost masky zajišťuje nepropustnost a pohodlí při šnorchlování. Pro správný výběr masky věnujte pozornost velikosti zorného pole, typu lícnice, kvalitě skla a provedení pásku. Každý detail je důležitý! Šnorchl určený na šnorchlování musí po dlouhé hodiny umožňovat souběžně dýchat pod hladinou a pozorovat mořské dno. Proto si dobře prohlédněte šnorchl v sadě: může být vybaven vlnolamem zabraňujícím pronikání vody či vypouštěcím ventilem na vypuštění vody ze šnorchlu po ponoru.


... a ploutve, které doplňují vaše vybavení!

Ploutve doplňují masku a šnorchl v sadě. Napomáhají pohybu a rychlejšímu plavání, oceníte je při plavání do obtížně dostupných zátok či podél útesů. Pořádně si je prohlédněte: o jejich účinnosti rozhoduje list. Pro šnorchlování zvolte pružné a lehké ploutve. Začátečníci by měli sáhnout po ploutvích s krátkým a poddajným listem, které sice nejsou příliš výkonné, ale tolik nenamáhají svaly na nohou.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu