Župany na vodní pólo

Objevte naši nabídku županů na vodní pólo pro děti i dospělé, na tréninky i turnaje. Najdete u nás také čepice na vodní pólo v různých barvách k odlišení týmů.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
ECODesign
379 Kč
ECODesign
379 Kč
4.4/5 podle 2929 Hodnocení z webu a z prodejen

Župan do bazénu - novinky mezi plavci

Župan účinně zahřívá tělo a chrání ho tak před prochlazením a zajišťuje tak jeho tepelnou pohodu. Rozdíl mezi teplotou vody a teplotou v místnosti způsobí, že je nám zima. Župan vám umožní ochránit se před tepelným šokem a rychle prohřát tělo.


Kromě toho máme často u bazénu využít dalších atrakcí jako je sauna, solná jeskyně nebo masáže. Bylo vybudováno mnoho komplexů, kde můžete strávit příjemné odpoledne nebo i celý víkend. Župan nám umožňuje jistější pohyb u bazénu.


Při výběru županu k bazénu bychom měli brát v úvahu také jiné vlastnosti než v případě domácího županu. Nemusí být z teplého materiálu, ale také není dobrý nápad pořídit si župan z tylu nebo hedvábí. Decathlon doporučuje župany z mikrovlákna, což je rychleschnoucí materiál s vynikající savostí. Díky materiálu je župan malý a tak v tašce nezabírá moc místa a tak je skladný a praktický. V naší nabídce najdete jak modely pánských županů, tak županů dámských. Nabízíme také dětské župany, které jsou vyrobené z bavlny a jsou tak pro ně vhodné. Chrání tělo před prochlazením, ale tělo také vysuší. Objevte v naší nabídce také rychleschnoucí ručníky.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu