Basketbalové koše

Basketbalový koš nesmí chybět na žádné správné zahradě nebo na plácku u garáže! Objevte také naší nabídku stojanových košů na basketbal a košů k připevnění na zeď třeba i do kanceláře.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
2 299 Kč
4.3/5 podle 2848 Hodnocení z webu a z prodejen

Basketbalový koš na zahradu

Vybrat koš na basket není snadné. Volba závisí na výšce hráčů (děti, dospělí), ale také na tom, jak často bude koš využíván. Koš se stojanem, koš uchycený ke zdi, nebo přenosný koš – DECATHLON vám pomůže vybrat ten pravý model, díky kterému si hru s rodinou či přáteli užijete naplno.


Basketbalový koš – nejlepší řešení pro pohodlnou hru

Všechny koše lze použít jako venkovní basketbalové koše. Basketbalový koš s deskou bývá většinou uchycen ke zdi. Jde o ideální řešení, pokud nemáte dost místa nebo chcete vyzdobit pokoj teenagera, tedy za předpokladu, že bude hrát s pěnovým míčem. Basketbalové koše pro děti mívají zajímavý design a zaručují bezpečnou hru. Naše řada dětských basketbalových košů Tarmak zahrnuje různé modely určené pro děti starší 3 let. Uchycují se ke zdi, nebo mají výškově nastavitelný stojan, takže se přizpůsobí věku začínajících hráčů.


Basketbalové koše na cesty

DECATHLON nabízí řešení i pro improvizované zápasy. Najdete u nás basketbalové koše do pokoje, které se uchycují na dveře. Jsou lehké a na dveře je zavěsíte během okamžiku, a to bez nářadí. Existují také basketbalové koše, které lze díky popruhům uchytit na jakýkoli sloup nebo strom. Jsou velmi praktické, váží méně než 1 kg a po hře je snadno složíte. Obruč má uvnitř membránu tvořenou gumovými díly, aby navodila pocit, že míč propadá síťkou. Díly totiž míč při průchodu obručí přibrzdí.


Nepřenosné basketbalové koše na intenzivní hraní

Basketbalisté, kteří hrají pravidelně, by měli dát přednost napevno uchyceným basketbalovým košům. Například modely se stojanem jsou bytelné a mají odolnou desku z akrylu či plexiskla nabízející skvělý odskok. Totéž platí o deskových koších, které lze připevnit kamkoli.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu