Vodácké potřeby

Ruční nebo elektrické pumpy, pádla, vesla, nepromokavé vaky a tašky: Decathlon vám nabízí pestrý výběr příslušenství na kanoistiku a kajak, které vám usnadní pádlování. Nevystavíte tak své osobní věci vlhkosti a budete se moci snadněji pohybovat po vodě. Jste vášnivým vodákem a hledáte větší pohodlí? Pak zvažte sedačku do kanoe, která je speciálně navržena tak, aby vám poskytla lepší posezení při dlouhých vodáckých výpravách.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.4/5 podle 4314 Hodnocení z webu a z prodejen

VEŠKERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÁŠ NAFUKOVACÍ KAJAK!

Koupili jste si nafukovací kajak, ale zapomněli jste na pumpu? Propíchl se vám nafukovací kajak?Nebojte se, značka ITIWIT vám nabízí veškeré příslušenství ke kajaku a náhradní díly, které potřebujete k údržbě svého kajaku.Mezi příslušenstvím ke kajakům vám ITIWIT kromě nafukovacích pump (od ručních po elektrické) nabízí řadu doplňkového příslušenství, které vám usnadní používání kajaku: přepravní vozík, špricdeky na kajak, upevňovací popruhy na přepravu, leash na pádlo, pumpu na vyprázdnění vody z kajaku a další užitečné doplňky.Poskytne vám také veškeré náhradní díly na kajak a příslušenství: hadici pro pumpu, opravnou sadu atd. Nezapomeňte, že na dlouhé výlety na kajaku je často užitečné vzít si s sebou opravné sady a náhradní díly, abyste se neocitli daleko od místa výstupu bez patřičného příslušenství pro návrat zpět.

PUMPY PRO KAJAKY A KÁNOE

Nafukovací kajaky mají mnoho výhod: jsou velmi kompaktní, lehké, snadno ovladatelné a lze je vzít kamkoli s sebou. V ničem si nezadají s pevnými kajaky a jsou ideální na dlouhé výlety po vodě. Než se však budete moci vydat na výlet na kajaku, potřebujete pumpu na nafukovací kanoe.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K NAFUKOVACÍM KAJAKŮM; HLEDÁNÍ SPRÁVNÉ PUMPY PRO KAJAKY A KÁNOE

Pokud hledáte novou pumpu pro svůj kajak, měli byste si položit následující otázky:Jak důležité je rychlé nafouknutí kajaku? Jak velkou sílu chcete při pumpování použít? Dáváte přednost ruční nebo elektrické pumpě? Jak velký je váš kajak a jaký objem vzduchu do něj potřebujete napumpovat? Jak velký tlak mají vzduchové komory kajaku? Máte v batohu dostatek místa na přepravu požadované pumpy? Potřebujete funkci vyprazdňování (aby kajak dosáhl své původní velikosti)? Má vaše vzduchová pumpa vhodné adaptéry pro ventily kajaku?V Decathlonu najdete jak ruční pumpy, tak praktické elektrické pumpy. Dražší čerpadla obvykle nabízejí více funkcí, jako je integrovaný manometr nebo možnost přepínání mezi jednočinným a dvojčinným režimem. Kromě toho mají často vyšší kvalitu zpracování. Ale i levná ruční pumpa obvykle odvede dobrou práci po dlouhá léta. Nezáleží tedy ani tak na ceně, jako spíše na vašich individuálních potřebách.Pokud chcete kajak nafouknout co nejrychleji, doporučujeme pumpu s vysokým čerpacím objemem, alespoň 4 litry. S dvojčinnou pumpou to není problém. Dvojčinnou pumpu doporučujeme zejména pro větší kajaky. Při výběru pumpy pro nafukovací kanoe je rozhodující také požadovaný tlak vzduchu ve vašem kajaku. Pokud se například váš kajak skládá z vysokotlakých vzduchových komor, měli byste rozhodně použít pumpu, která dokáže zajistit i vyšší tlak vzduchu.

PUMPY NA KAJAK PRO OPTIMÁLNÍ ROZSAH TLAKU

V obchodě Decathlon najdete široký výběr pump určených zejména pro nafukovací kajaky a kánoe. Prodáváme ruční i elektrické pumpy pro tlak až 20 PSI. Nabízíme také hadice k pumpám, abyste mohli mít náhradní.

ELEKTRICKÉ PUMPY: RYCHLÉ NAFOUKNUTÍ BEZ NÁMAHY

Chcete nafouknout kánoi co nejrychleji a ideálně bez námahy? Pokud jde o dobu nafukování, jsou elektrické pumpy bezkonkurenční. Za 2 až 4 minuty je vaše kánoe zcela připravena k použití, a to bez jakékoli námahy. Tlak si můžete nastavit podle svého přání.Motor elektrické kajakové pumpy je napájen buď vestavěným akumulátorem, nebo energií z autobaterie. Při nafukování kajaku nebo kánoe je vhodné nechat běžet motor automobilu. Pokud je pumpa napájena z akumulátoru, ujistěte se, že je nabitý. Při výběru elektrické pumpy však berte v úvahu, že jsou těžké, a proto méně pohodlné při přepravě.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu