Turistické batohy a dětská nosítka

V této kategorii vám nabízíme turistické batohy a dětská nosítka. Turistický batoh je základním kouskem outdoorové výbavy každého turisty. Vyrábějí se v různých objemech, abyste si mohli vybrat úměrné velký batoh k množství věcí, které s sebou ponesete. Dětská nosítka jsou skvělá pro rodiny s malými dětmi, které ještě nezvládnou ujít delší vzdálenost, nebo dokonce ještě ani nechodí.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
249 Kč -20%
199 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 37777 Hodnocení z webu a z prodejen

Turistické batohy

Naše batohy od značky QUECHUA jsou určené na jednodenní výlety, ať už do hor, do přírody nebo do města. Nabízíme je ve velikostech od 10 do 40 litrů. Malé batohy do 20 litrů jsou vhodné na krátké výlety, během kterých potřebujete svačinu, mikinu a tekutiny. Větší modely od 30 do 40 litrů se dají použít na celodenní tůry a kromě základních věcí lze sbalit i jídlo a pití na celý den, pomůcky na vaření, více vrstev oblečení, pláštěnku a třeba i čelovku pro případ pozdních návratů.


Trekové batohy

Ve značce Forclaz vyvíjíme batohy a vybavení na vícedenní pobyt mimo domov. Naleznete zde a krosny od 50 do 90 litrů, které se dají použít nejen na pár dní v horském prostředí, ale třeba i několik měsíců mimo civilizaci. Řada TREK je kolekce batohů ,které jsou uzpůsobeny na pobyt v horách, kdy si vše nesete s sebou na zádech. V závislosti na vašich potřebách, noclehu a počasí pak můžete vybírat z velikostí do 90 litrů. Batohy si zachovávají pohodlí při dlouhém nošení díky bytelné zádové konstrukci, která je však stále lehká a vzdušná. V kolekci TRAVEL naleznete pro změnu batohy vytvořené na backpacking neboli baťůžkaření. Jsou to dokonalí společníci na dlouhou cestu kolem světa nebo jen pár dní v libovolné destinaci. Společným jmenovatelem těchto batohů je praktičnost, kompaktní rozměry, bezpečnostní vychytávky a odolnost proti protržení.


Organizace batohu

Organizace batohu je důležitá pro pohodlné a bezproblémové cestování. Je dobré mít batoh rozdělený na několik přihrádek nebo kapes, abyste měli lepší přehled o tom, co máte v batohu a kde to máte uložené. Některé turistické batohy jsou vybaveny vnitřními přihrádkami na drobnosti a dalšími kapsami na vnější straně batohu pro snadný přístup k věcem, které pravidelně používáte. Několik tipů pro správnou organizaci:
Neberte si s sebou věci, které nepotřebujete. Udržujte si v batohu pouze nezbytné věci a věci, které budou skutečně užitečné během vaší cesty.
Snažte se udržovat těžší věci blíže k zádům, abyste získali lepší rovnováhu.
Udržujte si v batohu dostatečný prostor pro nákupy nebo další věci, které můžete během cesty získat. Používejte vnitřní přihrádky nebo vak na drobnosti pro uschování malých předmětů, jako jsou klíče, telefon nebo peněženka.
Přemýšlejte o použití vnějších kapes nebo popruhů pro upevnění kompaktních a lehkých předmětů, jako je například deštník nebo mapa.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu