Cyklistické oblečení

Vyberte si z naší velké nabídky cyklistického oblečení. U nás najdete dresy na kolo, kraťasy na kolo, bundy a vesty na kolo, ale také cyklistické rukavice a ponožky. Své cyklistické oblečení nezapomeňte doplnit o cyklistickou helmu nebo cyklistickou obuv.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.4/5 podle 34076 Hodnocení z webu a z prodejen

CYKLISTICKÉ OBLEČENÍ

Cyklistika se ve městě stala oblíbeným způsobem přepravy. Jde o udržitelnou alternativou pro dojíždění do práce, ale stále více lidí usedá na kolo i ve svém volném čase – není divu! Vždyť jízda na kole je nejen zábavná a dodá vám dobrou náladu, ale také podporuje vaši kondici a zdraví. Léto nebo zima, slunce nebo déšť: se správným cyklistickým oblečením budete vždy optimálně připraveni na svůj další cyklistický výlet.
Legíny, kraťasy, dres, rukavice: základní výbava cyklisty. Pro výběr správného dresu musíte vzít v úvahu svou úroveň trénovanosti, délku vyjížděk a povětrnostní podmínky, které vás potkají. Pro každé roční období existuje ten správný cyklistický dres! Lehký a přiléhavý dres přispívá k dobré regulaci tělesné teploty a pohodlí, což je na dlouhých cyklistických vyjížďkách nezbytné. Vytvořen je z technických materiálů, stačí si jen vybrat mezi krátkým a dlouhým rukávem pro zimní roční období nebo teplé počasí. A nezapomeňte, že cyklista může rychle prochladnout, pokud fouká vítr nebo když stoupá do kopce, proto je naše větruodolná řada nezbytná, abyste se vyhnuli prochladnutí. Pokud jde o cyklistické kraťasy, nešetřete na kvalitě! Pro žádného cyklistu není myslitelné, aby musel hodiny trpět v sedle. Proto B'TWIN vyvinul své chrániče s gelovými vložkami, které jsou ideální pro dlouhé vyjížďky, protože si zachovávají své podpůrné vlastnosti i po mnoha hodinách používání.

CYKLISTICKÉ OBLEČENÍ: DOKONALÁ OCHRANA PŘED VĚTREM A POČASÍM

Nezáleží na tom, zda jste ambiciózní cyklista, jezdíte na kole každý den do práce, nebo plánujete delší jednodenní výlety s rodinou o víkendu: jakmile jezdíte na kole pravidelně nebo jen trávíte čas na kole, určitě využijete výhody kvalitního cyklistického oblečení:
Pro maximální efektivitu a obzvláště pohodlnou jízdu je dobré cyklistické oblečení střiženo tak, aby vám dokonale padlo.
Na rozdíl od „normálního“ oblečení je kvalitní cyklistické oblečení vyrobeno z vysoce funkčních a prodyšných materiálů. Oblečení speciálně navržené pro cyklistiku nabízí spolehlivou ochranu před všemi povětrnostními podmínkami.
Bundy a dresy ve fluorescenčních barvách a s reflexními prvky zvyšují viditelnost v provozu, zejména na podzim a v zimě, zatímco dobře padnoucí cyklistická přilba chrání hlavu před zraněním v případě pádu.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu