Skialpové vybavení

Vyberte si z naší nabídky spolehlivého skialpového vybavení, se kterým bude váš oblíbený sport už jen o skvělých zážitcích a dosahování vysněných výsledků. Skialpové vybavení si u nás vybere začátečník i pokročilý skialpinista, ať už se chce věnovat jízdě jen po vyznačených trasách či freeridu. Nabízíme skialpové lyže i celé sety, boty, hole, vázání i příslušenství. Kromě skialpového vybavení u nás najdete i kompletní skialpové oblečení.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
13 999 Kč -35%
8 999 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
10 499 Kč -9%
9 499 Kč
*Od 18. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
399 Kč
4 987,50 Kč/KG
13 999 Kč -21%
10 999 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
9 999 Kč -20%
7 999 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
6 499 Kč -9%
5 899 Kč
*Od 3. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
4.3/5 podle 286 Hodnocení z webu a z prodejen

S PEČLIVĚ ZVOLENÝM SKIALPOVÝM VYBAVENÍM TO BUDE UŽ PŘEDEVŠÍM O POŽITKU

S pečlivě zvoleným kvalitnícm skialpovým vybavení se z vašeho oblíbeného sportu stane skutečně především zábava. Budete se moci soustředit například na pilování techniky či jen sbírání zážitků z horské přírody. Ze skialpového vybavení v Decathlonu pořídíte například lyže pro každou úroveň pokročilosti. Aby bylo stoupání co nejméně namáhavé, jsou námi nabízené lyže lehké (méně než 3 kg). Mají dřevěné jádro, jsou univerzální a mají dobré jízdní vlastnosti při stoupání i sjezdu. Prohlédněte si třeba naše lyže na freeride touring. Jsou široké a lehce projedou každým typem sněhu, jako je: prašan, zmrzlý či uježděný sníh a podobně. To však samozřejmě není z naší nabídky skialpového vybavení vše.

NEJENOM SAMOTNÉ LYŽE, ALE I DALŠÍ SKIALPOVÉ VYBAVENÍ, JAKO JSOU BOTY A VÁZÁNÍ, VYBÍREJTE SVĚDOMITĚ

Důležitou součástí skialpového vybavení je (kromě samotných lyží a bot) rozhodně vázání. Má totiž významný vliv na pohodlí při stoupání i sjezdu a tím i na váš sportovní zážitek i výkon. Vázání v naší nabídce jsou lehká a spolehlivá, jsou nastavitelné a upevněná na hliníkové destičce se zvýšenou odolností vůči torzi. Jak jsme již zmínili, další podstatnou součástí skialpinistického vybavení jsou boty opatřené inserty. V oddělení obuvi pro skialp nabízíme dámské i pánské modely pro skitouring a skialpinismus, které upevníte do každého vázání. Usnadňují přechod z chůze do kluzu a umožňují snadný sjezd. Mluvíme-li o skialpovém vybavení, musíme zmínit skialpové hole, bez kterých si moc nezajezdíte. Jsou lehké a odolné, vyrobené z hliníku nebo vysokohustotních hliníkových slitin. Výšku hole lze nastavit, aby jezdci naprosto vyhovovala a nepůsobila mu při jízdě spíše trable.

DO SVÉHO SKIALPOVÉHO VYBAVENÍ MŮŽETE ZAŘADIT I NEJRŮZNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Skialpinismus je velmi technickou disciplínou, u které je nepochybně zapotřebí určité skialpové vybavení navíc. Mluvíme o rozmanitém příslušenství. S sebou je můžete nosit v prostorném a praktickém batohu. Takovým skialpovým vybavením jsou třeba stoupací pásy, které zajišťují dokonalou přilnavost v kopci a při stoupání zmírňují námahu, kterou musíte vynaložit. Nezapomeňte vzít si s sebou lepidlo ve spreji nebo sadu lepicích válečků pro snadné lepení stoupacích pásů. Velmi praktickou součástí skialpového vybavení je rovněž škrabka na vyčištění a přípravu skluznice před nanesením nové lepicí vrstvy. Užitečným pomocníkem je též bezpečnostní leash s karabinkou - zabrání ztrátě lyže při nechtěném vypnutí.

S výběrem veškerého skialpového vybavení vám velmi rádi pomůžeme na kterékoli z našich prodejen. Totéž platí pro kompletní skialpové oblečení. Pokud vaše skialpinistické vybavení vyžaduje opravu nebo přípravu před sezonou, neváhejte navštívit náš servis.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu