Lavinové a skialpové batohy

Helma, sluneční nebo lyžařské brýle, bunda? Vše co potřebujete, zabalíte do skialpových batohů z naší nabídky a můžete vyrazit objevovat.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 799 Kč -25%
1 349 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 899 Kč -10%
1 699 Kč
*Od 25. 5. 2023 až do vyčerpání zásob
4.3/5 podle 441 Hodnocení z webu a z prodejen

Skialpové batohy

Batohy na skialpinismus jsou nepostradatelným společníkem na výlety. Batoh na skialpinismus by měl být lehký a kompaktní, aby nezatěžoval vaši pohyblivost během výstupu. Měl by také mít dostatečný objem na uložení nezbytných věcí jako jsou svačina, náhradní oblečení , lékárnička a vybavení pro bezpečnost, jako jsou lavinová sonda a lopata. Důležitým prvkem je také možnost připojení lyží na zadní straně batohu, abyste mohli snadno přecházet mezi výstupem a sjezdem. Pevný a dobře polstrovaný ramenní popruh a bederní pás by také měly být součástí batohu, aby se vaše záda a ramena neunavila.

Jako svůj skialpový batoh si můžete zvolit batoh, který je voděodolný a objemem je pro vás nejpřijatelnější, ale pokud se pohybujete v lavinových oblastech je dobré mí lavinový batoh. Lavinový batoh je vybavem airbagem, když dojde pak ke spuštění laviny, můžete předejít tomu nejhoršímu. Z pravidla bobička lavinového airbagu vydrží 5 použítí, ale vždy si tuto informaci ověřte u výrobce.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu