Trička s UV ochranou a oblečení do vody

Trička s UV ochranou a oblečení do vody jsou speciální druh oblečení, které jsou určené pro sporty a aktivity, které se konají na slunci nebo v blízkosti vody. Tyto druhy oblečení jsou navrženy tak, aby poskytovaly ochranu před slunečními paprsky a zároveň umožňovaly pohodlný pohyb a komfort při aktivitách u vody.

Chraňte se před chladem a slunečním zářením díky tričku s UV ochranou. V nabídce nechybí ani dětská trička s UV ochranou.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 3163 Hodnocení z webu a z prodejen

UV oblečení pro děti

Dětské tričko s UV ochranou v prodeji ve velikosti od 6 měsíců do 14 let. Dětská UV trička a dětské legíny s UV ochranou jsou vhodné pro spoustu vodních sportů. Ať už se vydáte s dětmi na vodu v kajaku nebo na paddleboardu, budete šnorchlovat, surfovat nebo vyzkoušíte wakeboarding.


Tričko s UV faktorem

Vždy myslete na ochranu před UV zářením, které vám poskytne koupací tričko s UV ochranou UPF 50+, které odráží minimálně 95% UV záření. UV trička ochrání hlavně vaše ramena, která jsou nejvíc vystavena slunečnímu záření.


Dámské tričko s UV ochranou

Široký výběr barev a vzorů! Dámská trička s UV ochranou jsou vhodná nejen na surfing, ale i pro vodáctví nebo šnorchlování.


Pánské tričko s UV ochranou

Krátký nebo dlouhý rukáv? Nebo snad UV top s kapucí pro zkušené surfaře a windsurfery? To vše najdete v nabídce pánských UV triček, které vás díky faktoru UPF 50+ ochrání před minimálně 95 % slunečního záření.

dárkovou kartou