Brýle na potápění

Potápěčské brýle vhodné na potápění s přístrojem. Na výběr máte masky na potápění s dvoudílným zorníkem nebo s jednodílným zorníkem.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
599 Kč
Potápěčské brýle SCD 900 průsvitné
SUBEA

Potápěčské brýle SCD 900 průsvitné

(25)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4/5 podle 1663 Hodnocení z webu a z prodejen

Pro pohodlí pod hladinou: potápěčské brýle s jednoduchým či děleným zorníkem

Potápění s přístrojem není jen ponor do několika desítek metrů pod hladinu, ale též pozorování a objevování mořského dna. Vítejte v potápěčském světě, v němž dbáme o vaše pohodlí při pozorování vodního světa! Při výběru potápěčských brýlí v prodejně Decathlon se musíte rozhodnout, zda chcete brýle s jednoduchým či děleným zorníkem. Níže naleznete několik detailů, které vám napomohou při rozhodování: brýle s jednoduchým zorníkem poskytují široké zorné pole - brýle s děleným zorníkem mají menší objem vzduchu (praktické při vypouštění vody). A co bezpečnost? Pro zajištění bezpečnosti zejména při intenzivním potápění s přístrojem volte vždy zorník z tvrzeného skla. Tento materiál je 2x až 5x odolnější než klasické sklo a je méně náchylný vůči poškrábání.


Silikonová lícnice musí vždy padnout: 2 zásady pro zajištění nepropustnosti brýlí

Aby vám do brýlí nevnikala voda a nezamlžoval se zorník při potápění s přístrojem, je třeba, aby byly potápěčské brýle nepropustné. Proto je potřeba zvolit si jejich správnou velikost: neváhejte vyzkoušet více modelů! K zajištění nepropustnosti přispívá silikonová lícnice: tento poddajný a hypoalergenní díl zvyšuje vaše pohodlí a perfektně obepíná vaši tvář.


Brýle určené výhradně na potápění: a přesto víceúčelové

Zamilovali jste si potápění s přístrojem a chcete náležité vybavení, tedy šnorchl, potápěčský neopren a potápěčskou masku, která vám umožní stlačení nosních dírek při vyrovnávání tlaku při ponoru (Valsalvův manévr). Mějte to vždy na paměti!

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu