Masky na potápění

Brýle na potápění

Potápěčské brýle vhodné na potápění s přístrojem. Na výběr máte masky na potápění s dvoudílným zorníkem nebo s jednodílným zorníkem.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Brýle SCD 500 černo-šedé
Brýle SCD 500 černo-šedé
499 Kč
Potápěčské brýle SCD 900 černé
Potápěčské brýle SCD 900 černé
599 Kč
Šnorchlovací maska SNK 520 modrá
Šnorchlovací maska SNK 520 modrá
199 Kč
Šnorchlovací maska SNK 500 šedá
Šnorchlovací maska SNK 500 šedá
149 Kč
Gel proti zamlžování zorníků masek SCD bez alkoholu
Gel proti zamlžování zorníků masek SCD bez alkoholu
179 Kč
5 966,67 Kč/L
SUBEA

Gel proti zamlžování zorníků masek SCD bez alkoholu

(146)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4/5 podle 1787 Hodnocení z webu a z prodejen

Pro pohodlí pod hladinou: potápěčské brýle s jednoduchým či děleným zorníkem

Potápění s přístrojem není jen ponor do několika desítek metrů pod hladinu, ale též pozorování a objevování mořského dna. Vítejte v potápěčském světě, v němž dbáme o vaše pohodlí při pozorování vodního světa! Při výběru potápěčských brýlí v prodejně Decathlon se musíte rozhodnout, zda chcete brýle s jednoduchým či děleným zorníkem. Níže naleznete několik detailů, které vám napomohou při rozhodování: brýle s jednoduchým zorníkem poskytují široké zorné pole - brýle s děleným zorníkem mají menší objem vzduchu (praktické při vypouštění vody). A co bezpečnost? Pro zajištění bezpečnosti zejména při intenzivním potápění s přístrojem volte vždy zorník z tvrzeného skla. Tento materiál je 2x až 5x odolnější než klasické sklo a je méně náchylný vůči poškrábání.


Silikonová lícnice musí vždy padnout: 2 zásady pro zajištění nepropustnosti brýlí

Aby vám do brýlí nevnikala voda a nezamlžoval se zorník při potápění s přístrojem, je třeba, aby byly potápěčské brýle nepropustné. Proto je potřeba zvolit si jejich správnou velikost: neváhejte vyzkoušet více modelů! K zajištění nepropustnosti přispívá silikonová lícnice: tento poddajný a hypoalergenní díl zvyšuje vaše pohodlí a perfektně obepíná vaši tvář.


Brýle určené výhradně na potápění: a přesto víceúčelové

Zamilovali jste si potápění s přístrojem a chcete náležité vybavení, tedy šnorchl, potápěčský neopren a potápěčskou masku, která vám umožní stlačení nosních dírek při vyrovnávání tlaku při ponoru (Valsalvův manévr). Mějte to vždy na paměti!

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu