Freestyle football

Street fotbal je populární sport, který se hraje na ulicích nebo na venkovních hřištích, jako jsou parky nebo hříště. Tento druh fotbalu se liší od klasického fotbalu, protože se hraje na menším hřišti, s menším počtem hráčů a s jinými pravidly. Street football je vynikající pro hraní s přáteli nebo pro trénink individuálních dovedností.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
VELIKOST 30-34
629 Kč -20%
499 Kč
*Od 25. 11. 2022 až do vyčerpání zásob
999 Kč
Kopačky na Street Football Barrio černé
KIPSTA

Kopačky na Street Football Barrio černé

(31)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
999 Kč
Kopačky na Street Football Barrio šedé
KIPSTA

Kopačky na Street Football Barrio šedé

(31)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
VELIKOST 35-38
629 Kč -20%
499 Kč
*Od 25. 11. 2022 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 363 Hodnocení z webu a z prodejen

FOTBALOVÉ DRESY

Fotbalový dres je nedílnou součástí fotbalistovy výbavy. V naší nabídce naleznete jak dětský fotbalový dres, tak i dospělý fotbalový dres. Dětské fotbalové dresy jsou perfektně navrženy a zpracovány. Stejně jako dospělé fotbalové dresy jsou vyrobeny z polyesteru, který velmi účinně odvádí vlhkost a umožňuje pokožce dýchat. Dětský dres a dospělí dres poskytuje volnost pohybu, ale zároveň dobře sedí na těle. Některé modely mají zajímavý povrch, jako jsou elastické konce na rukávech a na výstřihu.


SPORT A MÓDA

Sport a móda je spojení, kterému se daří na hřišti. Bohatství vzorů a barev ukazuje, jak se dnes vnímání sportu změnilo. Můžeme si vybrat z klasických fotbalových dresů s jednotnou barvou a minimalistickým designem, stejně jako z modelů s originálními motivy a zajímavými střihy.Decathlon si vždy pamatuje, že kvalita hraje ve sportu hlavní roli, ale nezapomíná na módu a trendy. Návrhy na fotbalové dresy pro děti a dospělé a celé fotbalové sady dresů kombinují tyto dvě vlastnosti, takže na hřišti se můžete nejen cítit pohodlně, ale také tak vypadat.


FOTBALOVÉ DRESY SE JMÉNEM

Nechte si váš oblíbený dres potisknout a vytvořte si svůj vlastní originální fotbalový dres se jménem v našem servisu. Vytvořit si můžete jak dětský fotbalový dres se jménem, tak i dospělý fotbalový dres.


Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu