Běžecké doplňky

Podívejte se na nabídku běžeckého vybaveni a vybírejte z běžeckých batohů a vest, do kterých se pohodlně vejde potřebné vybavení či nezbytnosti, běžeckých ledvinek a opasků v případě, že u sebe při běhu potřebujete mít nějaké drobnosti, běžeckých brýlí a mnoha dalších produktů na běhání.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Běžkyně s batohem zezadu
DÁMSKÝ BATOH 8 L Přizpůsoben stavbě ženského těla.
běžec a běžkyně na silnici
DOPRODEJ Poslední šance nakoupit běžecké produkty se slevou.
2ND LIFE
2 399 Kč -12%
2 099 Kč
*Od 5. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 11860 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÉ VYBAVENÍ

Vybrali jste vhodné běžecké boty, máte již to správné běžecké oblečení, je tedy čas poohlédnout se po běžeckých doplňcích. Mezi doplňky na běh můžeme řadit například běžecké čelenky a čepice, běžecké rukavice nebo kšiltovky. Tyto doplňky oceníte jak v chladném, tak v teplém počasí. V chladném počasí oceníte pokrývku hlavy v podobě čepice nebo hřejivé čelenky, na ruce potom rukavice, které mohou být i dotykové, abyste mohli ovládat svá zařízení. Na ochranu před sluncem jsou také důležité kvalitní běžecké sluneční brýle.


Mezi běžecké doplňky řadíme také běžecké batohy, běžecké vesty či běžecké opasky. Běžecké opasky se budou hodit běžcům, kteří u sebe chtějí mít pouze mobilní telefon či klíče. Běžecké vesty a batůžky už jsou určeny na delší běhy, abyste u sebe mohli mít potřebné tekutiny, občerstvení, větrovku či nepromokavou bundu nebo i věci na převlečení. V případě, že holdujete trailovému běhu, budou vás jistě zajímat i trailové hole..

UDRŽITELNOST

Myslíme na životní prostředí, a proto se snažíme nabízet produkty, které vydrží a lze je opravit. V případě běžeckých doplňků se jedná o náhradní díly k běžeckým hydrovakům či batůžkům. Naše náhradní díly pro běžecké doplňky naleznete zde.

dárkovou kartou