Běžecké vybavení

Běžecké boty a oblečení jsou základ. Podívejte se ale také na nabídku běžeckých doplňků mezi které patří například běžecké rukavice, běžecké čepice nebo běžecké opasky na klíče a telefon. Pro běžce, kteří vyrážejí na delší trasy máme v nabídce běžecké batohy. Podívejte se také na naši nabídku běžeckých hodinek.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
ECODesign
229 Kč -21%
179 Kč
*Od 15. 12. 2022 až do vyčerpání zásob
229 Kč -21%
179 Kč
*Od 15. 12. 2022 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 13406 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÉ VYBAVENÍ

Vybrali jste vhodné běžecké boty, máte již to správné běžecké oblečení, je tedy čas poohlédnout se po běžeckých doplňcích. Mezi doplňky na běh můžeme řadit například běžecké čelenky a čepice, běžecké rukavice nebo kšiltovky. Tyto doplňky oceníte jak v chladném, tak v teplém počasí. V chladném počasí oceníte pokrývku hlavy v podobě čepice nebo hřejivé čelenky, na ruce potom rukavice, které mohou být i dotykové, abyste mohli ovládat svá zařízení. Na ochranu před sluncem jsou také důležité kvalitní běžecké sluneční brýle.


Mezi běžecké doplňky řadíme také běžecké batohy, běžecké vesty či běžecké opasky. Běžecké opasky se budou hodit běžcům, kteří u sebe chtějí mít pouze mobilní telefon či klíče. Běžecké vesty a batůžky už jsou určeny na delší běhy, abyste u sebe mohli mít potřebné tekutiny, občerstvení, větrovku či nepromokavou bundu nebo i věci na převlečení. V případě, že holdujete trailovému běhu, budou vás jistě zajímat i trailové hole..

UDRŽITELNOST

Myslíme na životní prostředí, a proto se snažíme nabízet produkty, které vydrží a lze je opravit. V případě běžeckých doplňků se jedná o náhradní díly k běžeckým hydrovakům či batůžkům. Naše náhradní díly pro běžecké doplňky naleznete zde.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu