Sluneční brýle na běh

Běžecké brýle chrání oči před vnějšími faktory a oslněním při běhu. Brýle musí dobře sedět a být pohodlné. Myslete také na hydrataci a vybírejte z naší nabídky běžeckých lahví a hydrovaků. V případě, že u sebe potřebujete mít pouze telefon či klíče, podívejte se na naši nabídku běžeckých ledvinek a pouzder na mobil.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
Skip filters
Filtry
CENA
4.5/5 podle 319 Hodnocení z webu a z prodejen

SLUNEČNÍ BRÝLE NA BĚH

Sluneční brýle určené na běh chrání před slunečním světlem, prachem a některé brýle mohou mít také skla s protizamlžovací úpravou, brýle s fotochromatickými skly se zase přizpůsobí změně slunečního světla. Aktivace a deaktivace fotochromatických skel trvá několik minut, záleží na okolní teplotě. Pokud se při běhu vystavujete slunci, ať už se jedná o běh v teplém počasí nebo o běhnání v horách, myslete na ochranu očí. Důležité je, aby byly brýle pohodlné, dobře seděly, nijak při pohybu nevadily, proto výběru těch správných brýlí věnujte dostatek času. Nesmí vás nikde tlačit a při běhu dobře držet. Zkrátka ideálně o nich a ni nevědět. Dnes už jsou v nabídce brýle, které jsou stylové a můžete je využít i při každodenním nošení, nejen při běhu.

ÚDRŽBA SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Nezapomeňte, že běžecké sluneční brýle je potřeba pravidelně čistit pomocí vhodných přípravků. Dávejte pozor, abyste nepoškrábali sklo, což by potom mohlo zapříčinit zhoršené vidění. Nevhodné čištění může mít také vliv na úpravu skel. Brýle čistěte pomocí vhodného čisticího spreje a hadříku z mikrovlákna.
Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu