Náhradní díly k běžeckým doplňkům

Snažíme se, aby naše výrobky byly opravitelné, a proto máme v nabídce náhradní díly k běžeckým doplňkům. Naleznete zde náhradní díly k trailovým batohům nebo holím. Podívejte se také na naši nabídku běžeckých doplňků.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
4.7/5 podle 278 Hodnocení z webu a z prodejen

NÁHRADNÍ DÍLY K BĚŽECKÝM DOPLŇKŮM

Při návrhu produktů myslíme na to, aby vydržely a mohli jste je používat co nejdéle. Může se ale stát, že se rozbije nějaká součástka. V takovém případě se snažíme být připraveni a nabídnout vám náhradní díl. V případě produktů na běh se jedná především o náhradní díly k trailovému vybavení. Pokud se vám rozbije přezka u trailového batohu, určitě nechcete pořizovat celý batoh, ale budete rádi, že stačí koupit novou přezku a batoh můžete dále používat. V nabídce máme přezky pro různé typy běžeckých batůžků. V případě soft flasky zase můžete dokoupit náhradní zátku. Trailoví běžci často používají při pohybu v horách běžecké hole. Co když se ale jedna z holí rozbije? V nabídce máme náhradní trailovou hůl, jak hliníkovou, tak karbonovou. Nemusíte tak kupovat celý nový pár. Náhradní díly nabízíme i pro hodinky, zde se jedná o náhradní řemínky k hodinkám. Můžete tak mít několik různých barev řemínků a střídat je podle potřeby. Pokud to není opravdu nevyhnutelné, je dobré myslet na to, že lze produkty opravit. Ulevíte své peněžence i životnímu prostředí.

UDRŽITELNOST

Téma udržitelnosti je v dnešní době velmi důležité. Jedná o ekologické materiály, šetrnější způosby výroby či barvení. Zkuste se zamyslet vždy, když se vám rozbije nějaká část vybavení, zda není možné produkt opravit.
Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu