Ploutve na šnorchlování

Ploutve na šnorchlování

Ploutve na šnorchlování jsou vhodné na krátké plavby na vodní hladině. Díky svým rozměrům jsou velice dobře ovladatelné. Pokud se chcete pouštět do větší hloubky, doporučujeme spíš freedivingové ploutve nebo potápěčské ploutve.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Ploutve na šnorchlování SNK 500 modro-zelené
Ploutve na šnorchlování SNK 500 modro-zelené
229 Kč
Ploutve SCD 500 černo-modré
Ploutve SCD 500 černo-modré
749 Kč
4.5/5 podle 1232 Hodnocení z webu a z prodejen

Poddajné a lehké šnorchlovací ploutve

Ploutve jsou naprosto nezbytným doplňkem na potápění a šnorchlování. Umožňují rychlý pohyb ve vodě a objevování podmořských krás. Oceníte je při plavání do obtížně dostupné zátoky či při pronásledování hejna ryb. Šnorchlovací ploutve musejí být především pružné a lehké. Tyto univerzální ploutve mají i další výhodu: lze je použít i při začátcích s potápěním. Záběr přenáší list. Proto dlouhý a pevný list zaručuje účinný záběr. Na druhé straně šnorchlovací ploutve s krátkým a pružným listem nejsou tak výkonné, ale nenamáhají příliš nohy. Ploutve s krátkým a pružným listem jsou tak ideální pro začátečníky se šnorchlováním. Připraveni vyrazit šnorchlovat? Usnadněte si vybírání šnorchlovacího vybavení a sáhněte po sadě na šnorchlování , která obsahuje ploutve, masku i šnorchl. A nyní již máte vše!


Botičkové, či páskové ploutve - jaké zvolit na šnorchlování?

Botičkové ploutve jsou při šnorchlování nejvíce oblíbené. Uzavřená botička zajišťuje dobré zpevnění chodidla. Navíc jsou pohodlnější než páskové ploutve. Páskové ploutve lze nastavit pomocí pásku na patě. Jsou pevnější, méně pohodlné, ale snadněji se nazouvají! Tento typ ploutví je oblíbený při potápění s přístrojem a je třeba jej nosit s neoprenovými botami: mějte to na paměti při vybírání vybavení!


Pohodlí ve šnorchlovacích ploutvích: vše závisí na výběru správné velikosti!

Velikost šnorchlovacích ploutví je důležitým kritériem pro pohodlné plavání a to zejména při šnorchlování delším než jedna hodina. Vybírejte si ploutve, které vám dokonale sednou, zabráníte tak tření a bolesti při plavání. Pokud začínáte či vybíráte vybavení pro své dítě, doporučujeme raději než ploutve zvolit boty do vody. Zajistí optimální pohodlí při začátcích se šnorchlováním.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu