Basketbalové boty

Ať už jste rekreační nebo pokročilý hráč basketbalu, je důležité hrát ve správné basketbalové obuvy. U nás je nabídka basketbalových bot poměrně široká. V nabídce naleznete basketbalové boty s různými vlastnostmi a funkcemi vhodnými jak pro začínající tak pro pokročilé hráče na tréninky i na zápasy. Nabízíme celou řadu zajímavých designů, velikostí a tak není problém vybrat basketbalové boty pro děti ani pro dospělé. Pokud chcete začít trénovat hod basketbalovým míčem na koš také u sebe doma, doporučujeme nahlédnout do naší kategorie basketbalové míče nebo do kategorie basketbalové koše.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 299 Kč -23%
999 Kč
*Od 4. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
2 399 Kč -33%
1 599 Kč
*Od 22. 9. 2022 až do vyčerpání zásob
2 399 Kč -25%
1 799 Kč
*Od 4. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
1 399 Kč -21%
1 099 Kč
*Od 4. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
1 399 Kč -21%
1 099 Kč
*Od 26. 6. 2022 až do vyčerpání zásob
2 799 Kč
4.4/5 podle 2351 Hodnocení z webu a z prodejen

Basketbalová obuv jako záruka pohodlné hry

K dokonalé hře s přáteli, kolegy či dětmi nesmí chybět ty správné basketbalové doplňky. Mezi ně patří i kvalitní basket boty, bez kterých se neobejdete. Speciálně kvalitní dětská basketbalová obuv je důležitá. DECATHLON proto nabízí široký výběr, který vyhoví vašim potřebám.


Proč nosit boty na basket z DECATHLONU?

Basketbal je velmi komplexní sport, má příznivý vliv na zdraví a posiluje zejména kardiovaskulární systém. V DECATHLONU jsme mysleli na vše, a nabízíme vám proto pestrou paletu basketbalové obuvi. Umožní vám hrát na odpovídajícím povrchu, jak v hale, tak venku, tedy za každého počasí. V DECATHLONU najdete nejen velké množství basketbalové obuvi, ale i basketbalové míče různého druhu a velikosti a také kompletní řadu doplňků určených přímo na košíkovou.


Basketbalová obuv, jakou potřebujete

DECATHLON nabízí nízkou i kotníkovou basketbalovou obuv, která ve vaší výbavě nesmí chybět. Nohy a kotníky totiž mohou během hry značně trpět, zejména při skocích. Volba se neomezuje jen na nabízené boty na basketbal Nike, Adidas a Tarmak. Na výběr máte také z řady barev – zelené, modré, bílé, záleží na vašem vkusu. Naše dětské basketbalové boty jsou k dostání v mnoha velikostech. V nabídce máme také dámské basketbalové boty. Při nákupu v DECATHLONU si můžete být jistí, že jste vybrali obuv poskytující zpevnění, přilnavost i tlumení. Naše basketbalová obuv vás tak bude na hřištích doprovázet dlouhé roky.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu