Celoobličejové masky Easybreath na šnorchlování

Celoodolné masky EasyBreath jsou revolučním řešením pro šnorchlování. Tyto masky nabízejí nejen úžasný výhled na podvodní svět, ale také snadné dýchání díky inovativnímu dýchacímu systému. EasyBreath masky nabízejí unikátní dýchací systém, který umožňuje dýchání ústy a nosem stejně jako na suchu.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
599 Kč
4.5/5 podle 21319 Hodnocení z webu a z prodejen

Maska Easybreath: inovativní výrobek značky Subea

Fascinuje vás podmořský svět, ale neradi používáte klasickou masku se šnorchlem? Vyzkoušejte celoobličejovou masku Easybreath, která je inovativním výrobkem určeným speciálně na šnorchlování. Tato celoobličejová šnorchlovací maska zakrývá celý obličej a zajišťuje panoramatické zorné pole do 180 ° a proudění vzduchu, díky kterému se maska nezamlžuje. Maska Easybreath však není určena na potápění, a to ze dvou důvodů: není možné v ní vyrovnávat tlak (Valsalvův manévr), jelikož přístupu k nosu brání sklo, má daleko větší objem vzduchu než klasické potápěčské brýle.

Easybreath: celoobličejová šnorchlovací maska s řadou výhod

Chcete toto léto objevovat krásy mořského dna a začít se šnorchlováním? Maska Easybreath je určena začátečníkům. Díky svému jedinečnému tvaru umožňuje i pod vodou přirozeně dýchat nosem i ústy. Proto si šnorchlování konečně užijí i ti, co nemají rádi klasické šnorchly. A to i v mírných vlnách! Systém dry-top zabraňuje pronikání vody shora do masky.

Význam správné velikosti masky Easybreath pro její dostatečnou nepropustnost

Správná velikost šnorchlovací masky je důležitá pro vaše pohodlí i lepší nepropustnost masky. V prodeji je ve 3 velikostech (S/M, M/L a XS), přizpůsobí se tak téměř každému tvaru obličeje. Velikost XS je určena pro děti od 6 let. Jste připraveni vyrazit šnorchlovat? Nezapomeňte na masku upevnit kameru Go-Pro, abyste mohli své objevy natáčet a sdílet!

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu