DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA

Kajak

Vyberte si v Decathlonu vše, co potřebujete na kajak! U nás najdete inovativní produkty testovány v těch nejnáročnějších podmínkách! Vyberte si tuhé nebo nafukovací kajaky, neopreny, pádla, záchranné vesty a další příslušenství pro kajaky a nafukovací lodě.

Nafukovací kajak X500

Nafukovací kajaky ITIWIT z Decathlonu: užijte si plavbu na klidných vodách!

ITIWIT, značka Decathlonu zaměřená na vodní sporty, představuje svou nabídku kajaků! Mezi jejími inovativními výrobky naleznete kajaky pro začátečníky i pro zkušené vodáky. Výjimečná je zejména řada nafukovacích kajaků, jejichž hlavní předností je překvapivá skladnost. Když je tento originální kajak vyfouknutý, dá se složit do batohu. Lehce jej uložíte do kufru auta a následně na zádech donesete až k řece nebo na pláž! Podle toho, zda se chystáte na vodu sami nebo s rodinou a jste pokročilí nebo začínající vodáci, můžete vybírat z nabídky 1, 2 či 3 místných nafukovacích kajaků. Abyste si plavbu na řece, jezeře či moři užili v pohodě a pohodlí, nezapomeňte přidat ke svému nafukovacímu kajaku nezbytné příslušenství, jako jsou ploutvičky, sada na opravu duší a ruční nebo elektrická pumpa.

Pevné kajaky pro začátečníky i vášnivé vodáky

V nabídce nechybí ani pevné kajaky. Ty jsou jistě méně skladné než nafukovací kajaky, zato jsou však odolnější a lépe ovladatelné. Pro jejich převoz musí být vaše auto vybaveno střešním nosičem. Pevné kajaky pro začátečníky jsou určené pro seznámení s pohybem na vodě. Jakmile získáte větší jistotu a zkušenosti, můžete se poohlížet po pevných kajacích pro pokročilé, které uspokojí všechny nadšené vodáky. Pro větší bezpečnost na vodě a vylepšení pohodlí na palubě a při převozu nabízí značka ITIWIT také řadu doplňků k pevným kajakům : transportní vozík, sadu ploutviček, opěrku zad, zátky proti vtékání vody, stehenní opěrku… To všechno se vám bude na vodě hodit!

Doplňky ke kajakům

Už jste se rozhodli, zda si z nabídky kajaků pořídíte pevný, nebo nafukovací kajak? Ať si vyberete jakkoli, budete potřebovat ještě jednu velmi důležitou věc: pádlo ke kajaku! V nabídce pak naleznete mnoho dalších doplňků, které vám plavbu na řece, jezeře či moři zpříjemní: plovací vesty, oblečení, boty, vaky, pouzdra a lahve. S dobrým vybavením si vodu užijete na maximum!