ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | Vyzvednutí rezervovaného zboží je možné ve výdejních místech ve vybraných prodejnách
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Nafukovací kajaky

8 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Nafukovací kajaky jsou oblíbené hlavně pro svojí skladnost a dobré vlastnosti na vodní hladině. V nabídce naleznete kajaky pro jednu, dvě a tři osoby.


Inovativní nafukovací kajaky od značky ITIWIT

Nabídka kajaků byla dlouhou dobu omezena jen na pevné lodě, které používali začátečníci i zkušení vodáci. Jakmile se na trhu objevily nafukovací kajaky, dokázaly množstvím svých výhod přesvědčit mnoho začínajících i zkušenějších vodáků.

Nafukovací kajaky: skladné, lehké, pohodlné!

Jednou z hlavních výhod nafukovacího kajaku je jeho skladnost: vyfouknutý jej lehce složíte do batohu, takže zabere minimum místa. Díky tomu je nafukovací kajak pro začátečníky či pokročilé ideální plavidlo na rodinné prázdniny. Jednoduše jej uložíte do kufru auta, nemusíte jej složitě připevňovat na střechu a zvyšovat tak spotřebu paliva při cestě na prázdniny! Nafukovací kajak ITIWIT je také velmi lehký, protože je vyrobený z odolného, hustě tkaného plátna. V nabídce naleznete modely pro 1 až 4 osoby (2 dospělé a 2 děti).

Nafukovací kajak ITIWIT: pohodlná plavba s rodinou či přáteli

Další výhodou nafukovacího kajaku pro začátečníky je jeho pohodlí a stabilita. Díky tomu je ideální na kratší výlety za klidného počasí. Když je nafouknutý, je téměř stejně pevný jako klasický pevný kajak, ale díky dvěma bočním vzduchovým komorám je stabilnější a má nižší ponor. Pro zkušené vodáky máme v nabídce modely 100 a 500, s nimiž se můžete vydat i na vodu se silnějšími proudy nebo strávit celý den na moři v pásmu do 300 m od břehu. Co se týče nafukování, i to je u kajaků značky ITIWIT velice jednoduché a rychlé nafukovací kajak značky ITIWIT je nafouknutý za 7 minut. V nabídce naleznete další příslušenství jako například ruční nebo elektrickou pumpu, nepropustné vodácké vaky a pouzdra. Nafoukněte, zaberte pádlem a vydejte se po proudu!