ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | NĚKTERÉ PRODEJNY JSOU OTEVŘENY POUZE PRO BEZPEČNÝ VÝDEJ OBJEDNÁVEK
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Pevné kajaky

8 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Pevné kajaky na příležitostné plavby a zábavu u břehu

Chcete si letos vyzkoušet nový sport a seznámit se se světem kajaků? Prohlédněte si nabídku pevných kajaků pro jednotlivce i vícečlenné posádky, s nimiž se můžete poprvé vydat na vodu. Pevné kajaky na příležitostné použití jsou cenově dostupné a dobře ovladatelné, takže se skvěle hodí na příjemné trávení času s rodinou nebo přáteli. Vyražte na víkend nebo na letní dovolenou a užijte si zábavu u pláže nebo krátké výlety na jezeře nebo klidné řece či moři: je to na vás! Pevné kajaky se snadno používají a jsou určené na krátké výlety v klidném počasí do vzdálenosti maximálně 300 m od pevniny či jiné základny. Tyto kajaky jsou ploché a široké, takže zaručují vynikající stabilitu.

Pevné kajaky na pravidelnou vodní turistiku

Zkušeným vodákům, kteří chtějí své zážitky z plavby na pevném kajaku posunout o stupínek výš, nabízíme pevný kajak na pravidelné použití. Tento kajak je dlouhý a má profilovanou spodní část, takže jeho ovládání vyžaduje jistou techniku, ale díky lepšímu skluzu ve vodě také snižuje námahu při delších plavbách. Velmi zkušení vodáci pak mohou vyzkoušet funkční vlastnosti pevného sportovního kajaku, kde je rozdíl znát s přibývajícími kilometry!

Podle čeho vybrat pevný kajak?

S kajakem se můžete pustit na moře i na řeku, dovádět s dětmi u břehu, vydat se na dlouhou plavbu, zvyšovat své sportovní výkony anebo z něj lovit ryby. Aktivity na kajaku jsou rozmanité a na každou se hodí jiný typ pevného kajaku. Záleží samozřejmě také na počtu osob: v nabídce máme pevné kajaky pro 1, 2, 3 a 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Důležité je také, jakými doplňky k pevným kajakům se vybavíte pro zvýšení své bezpečnosti a pohodlí v lodi. Platí přitom, že základním doplňkem musí být plovací vesta!