Pevné kajaky

Pevné kajaky

Plastové kajaky vám zajistí vysokou odolnost a stabilitu. V nabídce také naleznete nafukovací kajaky.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
JAK VYBRAT
KAJAK
Rada zde
Kajak Makao RTM
Kajak Makao RTM
12 999 Kč
ROTOMOD

Kajak Makao RTM

Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.4/5 podle 52 Hodnocení z webu a z prodejen

Pevné kajaky na příležitostné plavby a zábavu u břehu

Chcete si letos vyzkoušet nový sport a seznámit se se světem kajaků? Prohlédněte si nabídku pevných kajaků pro jednotlivce i vícečlenné posádky, s nimiž se můžete poprvé vydat na vodu. Pevné kajaky na klidnou vodu pro příležitostné použití jsou cenově dostupné a dobře ovladatelné, takže se skvěle hodí na příjemné trávení času s rodinou nebo přáteli. Vyražte na víkend nebo na letní dovolenou a užijte si zábavu u pláže nebo krátké výlety na jezeře nebo klidné řece či moři: je to na vás! Plastový kajak se snadno používá a jsou určený na krátké výlety v klidném počasí do vzdálenosti maximálně 300 m od pevniny či jiné základny. Tento typ kajaku je plochý a široký, takže zaručuje vynikající stabilitu.


Pevné kajaky na pravidelnou vodní turistiku

Zkušeným vodákům, kteří chtějí své zážitky z plavby na pevném kajaku posunout o stupínek výš, nabízíme pevný kajak na pravidelné použití. Tento kajak je dlouhý a má profilovanou spodní část, takže jeho ovládání vyžaduje jistou techniku, ale díky lepšímu skluzu ve vodě také snižuje námahu při delších plavbách. Velmi zkušení vodáci pak mohou vyzkoušet funkční vlastnosti pevného sportovního kajaku, kde je rozdíl znát s přibývajícími kilometry!


PODLE ČEHO VYBRAT PLASTOVÝ KAJAK NA KLIDNOU VODU?

S kajakem se můžete pustit na moře i na řeku, dovádět s dětmi u břehu, vydat se na dlouhou plavbu, zvyšovat své sportovní výkony anebo z něj lovit ryby. Aktivity na kajaku jsou rozmanité a na každou se hodí jiný typ pevného kajaku. Záleží samozřejmě také na počtu osob: v nabídce máme pevné kajaky pro 1, 2, 3 a 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Důležité je také, jakými doplňky k pevným kajakům se vybavíte pro zvýšení své bezpečnosti a pohodlí v lodi. Platí přitom, že základním doplňkem musí být plovací vesta!

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu