Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Lov dravých ryb

Pokud je vaší cílovou rybou štika, candát, okoun, bolen či jiná dravá ryba, v této kategorii naleznete veškeré vybavení na techniky lovu těchto dravců - kompletní program pro přívlač i pro rybolov ze dna či se splávkem na živou nebo mrtvou rybku. V samostatné kategorii jsme vyčlenili vybavení pro lov pstruhů a dalších lososovitých ryb.

Rozdělení na další kategorie

Rybářské brodící kalhoty z vysoce odolného materiálu. Boty a podešev ze vstřikovaného PVC bez ftalátů. Vhodné pro vstup do vody i do člunu.

Zobrazit produkt

Lehký a snadno přenosný člun díky transportním popruhům. Držák na prut a odepínací brašny zajišťují pohodlí při rybolovu.

ZOBRAZIT PRODUKT

Belly boat fltb-5

Lov dravců

Lov dravých ryb je v našich vodách velice oblíbený. Ať už cílíte na štiky, candáty, okouny nebo jiné dravce. U nás najdete vše potřebné na přívlač i pro rybolov ze dna čí se splávkem na živou nebo mrtvou rybku. Za prohlédnutí určitě stojí přívlačové pruty. V nabídce nechybí ani samostatně vyčleněná kategorie pro lov pstruhů a dalších lososovitých ryb.

Hledáte i jiné vybavení než pro přívlač a lov dravých ryb? Prohlédněte si naší vstupní stránku rybolovu, kde najdete všechny rybářské potřeby.