Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Ostatní produkty lze objednat online

Paddleboarding

Vyberte si v Decathlonu vše, co potřebujete na paddleboarding! U nás najdete inovativní produkty testovány v těch nejnáročnějších podmínkách!

Itiwit - paddleboard

Paddleboardy od značky ITIWIT, která se zaměřuje na vodní sporty

ITIWIT nabízí širokou řadu pevných i nafukovacích paddleboardů pro začátečníky i pokročilé. Cílem týmu při vývoji výrobků na paddleboarding je, abyste se na vodní hladině cítili jako doma! Proto neustále hledáme nové možnosti pro inovace a vyvíjíme lehké a kompaktní výrobky, které se snadno převážejí i skladují.


Jaký SUP - stand up paddleboard vybrat: pevný nebo nafukovací? Pro začátečníky nebo pokročilé?

Při výběru paddleboardu by měla hrát hlavní roli 3 kritéria: typ aktivity, úroveň pokročilosti a hmotnost uživatele. V naší nabídce naleznete paddleboardy pro začátečníky na kratší výlety, paddleboardy pro pokročilé, závodní modely pro velmi zkušené jezdce a konečně i pevné a nafukovací paddleboardy na sjíždění vln! Často následuje druhá otázka: který vybrat,pevný paddleboard, nebo nafukovací paddleboard? Oba modely se hodí jak pro začátečníky, tak pro zkušenější vyznavače paddleboardingu, kteří se chtějí dále zlepšovat. Hlavní rozdíl spočívá v jejich skladnosti: pevné paddleboardy jsou odolnější a mají ve vodě lepší skluz, zatímco hlavní předností nafukovacích paddleboardů jsou jejich malé rozměry. Vyfouknutý paddleboard nebo také “prkno na vodu” bez problémů uložíte do kufru auta!


Doplňky na paddleboarding

Abyste se na vodní hladině cítili bezpečně a pohodlně, vyvinuli jsme pro vás řadu inovativních doplňků na paddleboarding. Minimem pro začátečníky je pádlo na paddleboarding, pumpa, plovací vesta a vodotěsné pouzdro na paddleboarding. Pro zkušené milovníky paddle boardingu, kteří vyrážejí na vodu pravidelně a užívají si několikahodinové výlety, máme v nabídce také funkční oblečení, boty, vodotěsné vaky a elektrickou pumpu. S vybavením od značky ITIWIT si vodu vestoje užijete nejvíce!