Nafukovací paddleboardy

Nafukovací paddleboardy

Nafukovací paddleboardy jsou velice oblíbené pro svojí skladnost a zároveň dobrou stabilitu na vodě. Prohlédněte si také nabídku pevných paddleboardů.


Skip categories Skip categories
Skip filters
Filtry
CENA
JAK VYBRAT
PADDLEBOARD
Rada zde
Nafukovací rekreační paddleboard 9' modrý
ECODesign
Nafukovací rekreační paddleboard 9' modrý
8 999 Kč −33%
5 999 Kč
*Od 20. 4. 2022 až do vyčerpání zásob
Nafukovací paddleboard pro začátečníky Compact S bílo-žlutý
Nafukovací paddleboard pro začátečníky Compact S bílo-žlutý
6 499 Kč −23%
4 999 Kč
*Od 20. 4. 2022 až do vyčerpání zásob
Nafukovací rekreační paddleboard X100 10' zelený
ECODesign
Nafukovací rekreační paddleboard X100 10' zelený
7 499 Kč
Sada nafukovacího paddleboardu Aero Yarra
Sada nafukovacího paddleboardu Aero Yarra
18 999 Kč
JOBE

Sada nafukovacího paddleboardu Aero Yarra

(2)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.1/5 podle 1150 Hodnocení z webu a z prodejen

Inovativní nafukovací paddleboard ITIWIT

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je, klouzat se s paddleboardem po hladině, ale odrazuje vás přílišná objemnost vybavení? Řešení je jednoduché: praktický nafukovací paddleboard. Na břehu či pláži jej nafouknete za pár minut. Vyfouknutý se jednoduše složí do batohu. Krásně se vejde do kufru auta a skladovat jej můžete v garáži i doma ve skříni! Kompaktní nafukovací stand up paddleboard svádí k cestování. Přidejte se! Nafukovací paddleboard se tedy hodí jak pro začátečníky, kteří s ním občas vyrazí na rodinnou dovolenou nebo jednodenní výlet, tak pro milovníky paddleboardingu, kteří se mohou vydat na výpravu po klidných hladinách jezer, moří i řek s jediným batohem na zádech. V Decathlonu najdeme paddleboardy s nostností nad 150 kg.


ITIWIT nabízí nafukovací paddleboardy rekreační i závodní

Aby pro vás výpravy s paddleboardem byly jednodušší, nabízí značka ITIWIT inovativní výrobky. Např.vysokotlakou či elektrickou pumpu, pádlo a vodotěsné vaky. Při výběru nafukovacího paddleboardu je třeba brát v úvahu 3 hlavní kritéria: – typ aktivity – úroveň pokročilosti – hmotnost uživatele. V nabídce ITIWIT naleznete: – nafukovací paddleboard pro začátečníky: široký paddleboard ze silného materiálu, který poskytuje dobrou stabilitu a bezpečnost. Ideální pro začátečníky na krátké výlety na klidném moři! Nafukovací paddleboard pro pokročilé: je delší, má lepší skluz a umožňuje převoz vodotěsných vaků s věcmi, takže se hodí i na delší výlety. – nafukovací paddleboard na závody: profilovaný tvar tohoto paddleboardu zajišťuje na vodě větší rychlost, takže se hodí na závody nebo opravdu dlouhé výlety. Tento typ nafukovacího paddleboardu se hodí i pro uživatele se sportovnějšími úmysly, kteří ocení jeho univerzálnost na vodě a praktickou velikost při převozu. Existují také surfařské nafukovací paddleboardy, s nimiž můžete objevovat krásy sjíždění vln.


Pumpa: nezbytný doplněk k nafukovacímu paddleboardu

Hlavní předností nafukovacího paddleboardu je jeho skladnost, díky níž se s ním dostanete kamkoli. Má to však jednu podmínku – musíte mít po ruce nezbytné příslušenství: pumpu k nafukovacímu paddleboardu. Mějte ji při paddleboardingu pořád po ruce! Díky ní za pár minut paddleboard doufouknete a můžete si déle užívat klouzání po hladině.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu