Nafukovací paddleboardy

Nafukovací paddleboardy jsou velice oblíbené pro svojí skladnost a zároveň dobrou stabilitu na vodě. Prohlédněte si také nabídku pevných paddleboardů.


Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
Skip filters
Filtry
CENA
ECODesign
8 999 Kč -33%
5 999 Kč
*Od 20. 4. 2022 až do vyčerpání zásob
4.2/5 podle 1131 Hodnocení z webu a z prodejen

Inovativní nafukovací paddleboard ITIWIT

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je, klouzat se s paddleboardem po hladině, ale odrazuje vás přílišná objemnost vybavení? Řešení je jednoduché: praktický nafukovací paddleboard. Na břehu či pláži jej nafouknete za pár minut. Vyfouknutý se jednoduše složí do batohu. Krásně se vejde do kufru auta a skladovat jej můžete v garáži i doma ve skříni! Kompaktní nafukovací stand up paddleboard svádí k cestování. Přidejte se! Nafukovací paddleboard se tedy hodí jak pro začátečníky, kteří s ním občas vyrazí na rodinnou dovolenou nebo jednodenní výlet, tak pro milovníky paddleboardingu, kteří se mohou vydat na výpravu po klidných hladinách jezer, moří i řek s jediným batohem na zádech. V Decathlonu najdeme paddleboardy s nostností nad 150 kg.


ITIWIT nabízí nafukovací paddleboardy rekreační i závodní

Aby pro vás výpravy s paddleboardem byly jednodušší, nabízí značka ITIWIT inovativní výrobky. Např.vysokotlakou či elektrickou pumpu, pádlo a vodotěsné vaky. Při výběru nafukovacího paddleboardu je třeba brát v úvahu 3 hlavní kritéria: – typ aktivity – úroveň pokročilosti – hmotnost uživatele. V nabídce ITIWIT naleznete: – nafukovací paddleboard pro začátečníky: široký paddleboard ze silného materiálu, který poskytuje dobrou stabilitu a bezpečnost. Ideální pro začátečníky na krátké výlety na klidném moři! Nafukovací paddleboard pro pokročilé: je delší, má lepší skluz a umožňuje převoz vodotěsných vaků s věcmi, takže se hodí i na delší výlety. – nafukovací paddleboard na závody: profilovaný tvar tohoto paddleboardu zajišťuje na vodě větší rychlost, takže se hodí na závody nebo opravdu dlouhé výlety. Tento typ nafukovacího paddleboardu se hodí i pro uživatele se sportovnějšími úmysly, kteří ocení jeho univerzálnost na vodě a praktickou velikost při převozu. Existují také surfařské nafukovací paddleboardy, s nimiž můžete objevovat krásy sjíždění vln.


Pumpa: nezbytný doplněk k nafukovacímu paddleboardu

Hlavní předností nafukovacího paddleboardu je jeho skladnost, díky níž se s ním dostanete kamkoli. Má to však jednu podmínku – musíte mít po ruce nezbytné příslušenství: pumpu k nafukovacímu paddleboardu. Mějte ji při paddleboardingu pořád po ruce! Díky ní za pár minut paddleboard doufouknete a můžete si déle užívat klouzání po hladině.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu