Nepromokavé vaky a voděodolná pouzdra

Nepromokavé vaky a voděodolná pouzdra se hodí na každou plavbu. Uchovejte své telefony, doklady a další věci v suchu po dobu plavby. Nepromokavé vaky ve velikosti od 5 L do 100 L. Prohlédněte si také nabídku Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie

389 Kč
4.4/5 podle 3018 Hodnocení z webu a z prodejen

VODĚODOLNÁ POUZDRA ITIWIT

Je obtížné uchovat věci v suchu, aniž byste měli správné vybavení. Pokud se rozhodnete vzít svůj mobilní telefon na vyjížďku, vybavte se vodotěsným pouzdrem! V Decathlonu je k dispozici několik modelů: vodotěsné malé pouzdro na telefon, vodotěsné velké pouzdro na telefon, vodotěsné pouzdro na telefon s poutkem a konektorem na sluchátka. Tyto nepromokavé obaly jsou dotykové a umožňují vám používání telefonu, i když je telefon v obalu. Abyste se vyhnuli riziku, že se váš mobilní telefon potopí několik metrů pod povrch v případě pádu, rozhodněte se pro vodotěsné a plovoucí pouzdro!


VODOTĚSNÝ VAK NA PADDLEBOARD

Tento vak je odolný proti stříkající vodě, ale také krátkému ponoření. Je ideální pro ochranu vašeho náhradního oblečení nebo pro přepravu svačinky. Vyberte si kapacitu, která nejlépe odpovídá délce vašich výletů: 5 l, 10 l, 20 l, 30 l, 40 l nebo 60 l. Jste připraveni na vyjížďku!

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu