5
výrobek výrobků v kategorii

Pevné paddleboardy

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nabídka pevných paddleboardů značky BIC

Přemýšlíte o koupi paddleboardu? Pokud upřednostňujete stabilitu a odolnost a máte dostatek prostoru na jeho skladování, zvolte pevný paddleboard. Při nákupu pevného paddleboardu musíte vzít v úvahu několik faktorů. Velikost paddleboardu a jeho tvar: tyto parametry ovlivňují chování plováku, tudíž jeho ovladatenost. Objem a šířku paddleboardu: ty ovlivňují stabilitu pevného paddleboardu. Svou hmotnost: i podle ní je třeba vybírat vhodný pevný paddleboard z nabídky značky BIC.

Pevné paddleboardy pro začátečníky

Pevný paddleboard pro začátečníky se snadno ovládá. Pro začátečníky je havní šířka a stabilita, Pevný paddleboard zažátečníkům rychle dodá pocítit radost ze skluzu po hladině. Takový detail je pro zachování motivace v začátcích velmi důležitý! Pevné paddleboardy značky BIC jsou vyrobeny novou technologií Tough, kdy je polyetylenová skořepina naplněna polystyrenovou pěnou, díky tomu se SUP - stand up paddleboard stává odolným parťákem pro všechny začátečníky!

Pevný paddleboard pro pokročilé

Pokud již jízdu na paddleboardu ovládáte a vyrážíte na něj v průběhu celého roku, můžete své vybavení rozšířit o funkční zateplené oblečení na paddleboarding nebo vyzkoušet jiný tvar plováku, který by lépe odpovídal úrovni vaší pokročilosti. Pokročilí a velmi zkušení uživatelé, stejně jako paddleboardingoví surfaři, často přecházejí na menší a profilovanější paddleboardy, které usnadňují přesuny po vodě při dlouhých výletech a umožňují rychlejší jízdu při závodech nebo na vlnách