Pádla na paddleboard

Vyberte si dobře padnoucí a výkonné pádlo na paddleboard. Pří správném nastavení paddleboardového pádla bude vaše vyjížďka hned příjemnější. Prohlédněte si také naší nabídku nafukovacích paddleboardů.


Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
4.5/5 podle 690 Hodnocení z webu a z prodejen

Pádlo na paddleboard

Pádlo je zdrojem pohybu, takže je nezbytnou výbavou pro tento sport. Pádla na paddleboarding bývají dosti dlouhá: měly by být o 10 až 20 cm delší než výška uživatele. V prodejnách DECATHLON si můžete prohlédnout nabídku kompletního vybavení na tento zábavný sport, při němž se uvolníte a zapomenete na starosti všedního dne.


Jaké pádlo paddleboard vybrat?

Nákup pádla na paddleboarding je třeba dobře promyslet. Zálěží například na tom, zda se paddleboardingu věnujete pravidelně nebo jen příležitostně. Pro začátečníky jsou vhodná pádla z hliníku, která jsou cenově dostupná a snadno ovladatelná. Pro zkušenější vyznavače paddleboardingu, kteří se mu věnují pravidelně, jsou vhodná odolná a lehká pádla z karbonu. V Decathlonu naleznete i nastavitelná pádla, která se hodí na půjčování mezi více lidmi, anebo pádla skládací, která se dají rozložit a snáze přenáší a převáží.


V DECATHLONU najdete vše potřebné pro své aktivity

Pokud se chcete paddleboardingu věnovat pravidelně, doporučujeme vám se na něj dobře vybavit. Kromě pádla a pumpy na paddleboard doporučujeme pořídit i vhodné oblečení na paddleboarding. Podle počasí a oblasti, kde se nacházíte, vám na paddleboard většinou stačí plavky nebo neopren. Jako další doplňky pro výlety na paddleboardu se budou jistě hodit nepromokavé vaky a pouzdra na vodu. Tyto vodácké vaky jsou praktické pro převoz vody, svačiny, dokladů i fotoaparátu či telefonu. Jakmile jste správně vybaveni, nic vám nebrání užívat si výletu!

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu