Oblečení na paddleboard

Oblečení na paddleboard zahrnuje neopreny s krátkými nebo dlouhými rukávy a nohavicemi, stejně jako trička s UV ochranou. Správné oblečení je důležité pro bezpečnost a pohodlí při paddleboardingu v různých podmínkách. Měli byste také zvolit vhodné doplňky, jako jsou neoprenové boty a rukavice, a uchovávat oblečení v suchu a chráněné před slunečním zářením.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.4/5 podle 7004 Hodnocení z webu a z prodejen

Paddleboarding je sportovní aktivita, která se stává stále populárnější po celém světě. Při paddleboardingu se jezdí na velké ploché desce, podobné surfovacímu prknu, a pohybuje se pomocí pádla. Tento sport je vhodný pro všechny věkové kategorie a umožňuje vám prozkoumat vodu zcela novým způsobem.


Při přípravě na paddleboarding je důležité zvolit správné oblečení. Voda je obvykle studená a nepředvídatelná, takže byste se měli připravit na různé podmínky. Neopreny jsou ideální na paddleboarding ve studené vodě, protože poskytují izolaci proti chladu.
Neopreny s krátkými rukávy a nohavicemi jsou ideální v teplejších podmínkách, kdy chcete chránit svou kůži před sluncem a zároveň se udržet v teple. Tyto neopreny se vyrábí z tenšího materiálu, který zajistí, že se můžete při pádlování volně pohybovat.
Neopreny s dlouhými rukávy a nohavicemi jsou vlastně neoprenové kombinézy vhodné do chladnějších podmínek, kdy je třeba ochrana proti chladu. Tyto obleky jsou obvykle vyrobeny z tlustšího neoprenu a poskytují izolaci proti chladu. Je důležité vybrat si neopren s dostatečnou tloušťkou, aby vám poskytl dostatečnou izolaci proti prochladnutí nebo dokonce omrzlinám.
Pokud se chystáte na paddleboard během léta, pravděpodobně je neopren až příliš. Doporučujeme vám ale použít tričko s UV ochranou, aby vaše kůže nebyla vystavena přímému slunečnímu záření. UV ochranné tričko poskytuje ochranu proti škodlivým UV paprskům a chrání tak vaši kůži před spálením od slunce.


JAK VYBRAT OBLEČENÍ NA PADDLEBOARD

Když si vybíráte oblečení na paddleboarding, je důležité myslet na bezpečnost. Voda umí být zrádná. Proto byste měli vybírat oblečení, které neomezí vaši pohyblivost.
Výběr správného oblečení závisí na počasí a podmínkách, ve kterých plánujete pádlovat. Pokud budete pádlovat v teplejších podmínkách, můžete si dovolit lehčí oblečení, jako jsou UV trička nebo neopreny s krátkým rukávem a nohavicemi. Pokud budete pádlovat v chladnějších podmínkách, měli byste zvolit tlustší neopren s dlouhými rukávy a nohavicemi. Měli byste také myslet na to, jak dlouho budete pádlovat, a zvolit takové oblečení, které vám bude pohodlné i při delším pádlování.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu