ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | Vyzvednutí rezervovaného zboží je možné ve výdejních místech ve vybraných prodejnách
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Box

Vítejte ve světě BOXu. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo zkušený. Značka OUTSHOCK od Decathlonu vás bude doprovázet výrobky a tipy, aby byl box přístupný co největšímu počtu lidí.

Ideální boxerské rukavice pro začínajíci boxery na box, thajský box a kickbox.

ZOBRAZIT BOXERSKÉ RUKAVICE

Boxovací hruška pomáhá při práci na úhybech a při koordinaci. Ideální pomůcka na přesnou práci a návaznost pohybů.

ZOBRAZIT BOXOVACÍ HRUŠKU

Sada pro děti na začátky s boxem. Boxovací hruška je vhodná i na domácí použití pro zábavné objevování boxu. Základna se snadno přenáší i používá. Sada je vhodná pro děti menší než 160 cm.

ZOBRAZIT PRODUKT

Praktická sportovní taška o objemu 60 litrů pojme všechny vaše sportovní potřeby. Řada kapes a přihrádek vám pomůže vše dobře zorganizovat.

ZOBRAZIT PRODUKT

Box

Stal se box vaší vášní? Ať už jste zažátečník, pokročilý nebo zkušený, OUTSHOCK si pro vás připravil kompletní vybavení na vaše tréninky. Boxerské rukavice, které prošly náročným testováním kvality v našich laboratočích v ringu nebo boxovací pytle a hrušky, které ocení nejen dospělí, ale i děti! V kategorii oblečení a obuv pak objevíte zajímavé kousky, které mají vysokou funkčnost materiálu i při vysoké zátěži! Výhodou je lehký a prodyšný materiál.