Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Box

Vítejte ve světě BOXu. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo zkušený. Značka OUTSHOCK od Decathlonu vás bude doprovázet výrobky a tipy, aby byl box přístupný co největšímu počtu lidí.

Ideální boxerské rukavice pro začínajíci boxery na box, thajský box a kickbox.

ZOBRAZIT BOXERSKÉ RUKAVICE

Boxovací pytel určený pro boxery na trénink techniky kopů i úderů (thajský box, kickbox, plnokontaktní box). Pytel ze syntetické kůže odolá intenzivním tréninkům. Stabilitu zaručují 4 ocelové upevňovací řetězy.

ZOBRAZIT BOXOVACÍ PYTEL

Boxovací pytel je vhodný pro začátečníky. Odolný látkový potah a upevňovací popruhy umožňují boxování bez rizika zranění.

ZOBRAZIT BOXOVACÍ PYTEL

Praktická sportovní taška o objemu 60 litrů pojme všechny vaše sportovní potřeby. Řada kapes a přihrádek vám pomůže vše dobře zorganizovat.

ZOBRAZIT PRODUKT

OUTSHOCK BOX

Box

Stal se box vaší vášní? Ať už jste začátečník, pokročilý nebo zkušený, OUTSHOCK si pro vás připravil kompletní vybavení na vaše tréninky. Boxerské rukavice, které prošly náročným testováním kvality v našich laboratořích v ringu nebo boxovací pytle a hrušky, které ocení nejen dospělí, ale i děti! V kategorii oblečení a obuv pak objevíte zajímavé kousky, které mají vysokou funkčnost materiálu i při vysoké zátěži! Výhodou je lehký a prodyšný materiál.